Jsme mezinárodní společnost zabývající se investičními a developerskými aktivitami. Realizujeme obchodní, kancelářské, rezidenční a hotelové projekty. Nabízíme pronájem kanceláří i obchodních prostor.

JUNIOR DESIGNER/COORDINATOR - technické oddělení developera

Náplň práce

  • příprava koncepčních skic, komentování projektové dokumentace, výkazy výměr
  • asistence kolegům v technickém oddělení a příprava podkladů pro technického ředitele
  • příprava technických příloh nájemních smluv
  • účast na jednání s architekty, projektanty, úřady, dodavateli, správou objektu, nájemci apod.
  • reporting vedení

Požadujeme

  • znalost práce s AutoCAD + MS Office
  • znalost základních stavebních norem a předpisů
  • chuť se učit, rozvíjet svoje schopnosti a pracovat samostatně
  • znalost AJ na dobré komunikativní úrovni
  • znalost grafických programů výhodou

Nabízíme

  • plat odpovídající znalostem a zkušenostem
  • denní kontakt s profesionály z vedení společnosti
  • práci na zajímavých projektech
  • příjemné pracovní prostředí a pracoviště v centru Prahy
  • přátelský kolektiv
  • nástup možný ihned

V případě, že Vás tato pracovní příležitost zaujala, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis v anglickém jazyce.

Společnost
LORDSHIP a.s.
Adresa
V jámě 699/1, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Stavebnictví a reality, Architekt, Project Manager, Projektant, Přípravář, Rozpočtář/kalkulant, Developer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

LORDSHIP a.s., David Sušil