CPL Jobs in the Czech Republic is a part of CPL Resources plc., a global provider of staffing, recruitment and outsourcing services. CPL Jobs is a large European recruitment player with 40 offices in 9 countries. We work with prestigious global clients on challenging and exciting recruitment projects on the market.

TECHNIK ÚDRŽBY – ELEKTRO až 35.000,- Kč

Máte zkušenosti v oblasti údržby ve výrobě?

Disponujete platnou vyhláškou 50/1978 §6

Nevadí Vám práce na směny?

Pokud se ve výše zmíněném vidíte, hledáme právě Vás.

Co Vás čeká?

* Pravidelná údržba a opravy elektrických částí strojů a technologických zařízení ve výrobě

* Tvorba záznamů o údržbě

* Úzká spolupráce při odstraňování závad na výrobních zařízeních.

* Zajišťování pohotovosti ve výrobě

Co byste měl/a splňovat?

* SŠ vzdělání se zaměřením na elektro

* Zkušenosti se slaboproudem a praxe v oblasti údržby strojů a zařízení podmínkou

* Praxe alespoň 1 rok

Můžeme Vám nabídnout:

* Velmi přátelské prostředí s rodinnou atmosférou

* Velmi dobré platové ohodnocení + pravidelné navyšování mezd + 13. plat

* Více jak 25 dní dovolené, firemní benefity z více oblastí (kultura, sport, zdraví, relax, cestování), kafeterie

* Samozřejmostí jsou u nás odborné kurzy, pravidelné vzdělávání a kariérní růst

Společnost
CPL Jobs s.r.o.
Adresa
okres Brno-město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 27 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Administrativa, Elektrotechnika a energetika, Řemeslné a manuální práce, Elektrikář, Elektromechanik, Elektromontér, Údržbář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

CPL Jobs s.r.o., Hana Přečková
+420 734 325 782