Přidejte se k nám a pojďte spolu s naším neformálním a zkušeným kolektivem vytvářet úspěšná SW řešení a pomáhat našim podnikovým klientům zvyšovat jejich prosperitu.

KAISER DATA s.r.o. je českou soukromou společností, která úspěšně působí již více než 25 roků na trhu s informačními technologiemi. Zaměřujeme se zejména na poskytování komplexních SW řešení pro řízení středních a větších podniků a na specializovaná řešení pro pracovní týmy. Našimi klienty jsou stovky významných českých firem i řada poboček věhlasných zahraničních společností.

Analytik / programátor ERP aplikací

Analytik / programátor ERP aplikací - náplň práce:

  • Konzultace, analýzy a návrhy řešení ERP podnikových informačních systémů.
  • Implementace a následná provozní podpora navržených řešení.
  • Občasné programátorské práce na specifických úpravách, rozšířeních funkčností a na údržbě
  • Programuje se obvykle přímo ve vývojovém prostředí informačního systému s užitím jeho specifického programovacího objektově orientovaného jazyka - jeho znalost nevyžadujeme, zajistíme vyškolení

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání, vhodné i pro absolventy
  • znalosti a schopnosti v oblasti algoritmizace a programování (alespoň na školní úrovni)
  • AJ alespoň na technické úrovni
  • pečlivost, spolehlivost a ochotu učit se novým věcem
  • komunikativnost a schopnost týmové práce na společných projektech
  • ŘP sk. B
  • časovou flexibilitu

Nabízíme:

  • zajímavou dlouhodobou a perspektivní práci na progresivním tuzemském ERP systému
  • podrobné zaškolení a certifikace u výrobce na zvolené ERP oblasti
  • slušné a poctivé zacházení v partě přátelských spolupracovníků
  • mzdové ohodnocení podle odvedené práce
  • podíly na hospodářských výsledcích střediska
  • možnost průběžně se vzdělávat a rozšiřovat si kvalifikaci
  • pružnou pracovní dobu
  • po zapracování možnost částečné práce z domova
  • týden dovolené navíc
  • stravenky na obědy, nápoje v sídle zdarma

Lokalita: cca 4 km od Chrudimi

Nástup: možný ihned (po dohodě lze i později), první rok na dobu určitou, následně na dobu neurčitou

Společnost
KAISER DATA s.r.o.
Adresa
Chrudim – Chrudim I
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, IT konzultant, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení.

KAISER DATA s.r.o., Miloš Chvojka