Společnost Inotel CZ, patřící mezi přední komerční kontaktní centra v České republice, rozšiřuje své pozice. Přidej se k nám!

Supervizor/vedoucí call centra / Hradec Králové

Citát:

"Jediný způsob, jak dělat dobře svoji práci, je milovat to, co děláš." (Steve Jobs)

Náplň práce:

· Podílení se na zaškolení a tréninku nových i stávajících kolegů

· Zajištění administrativy spojené s provozem call centra

· Motivace operátorů k dosahování stanovených cílů

· Zpětná vazba operátorům

· Online náslechy

· Vedení svěřeného týmu - koučování

· Zajištění chodu pobočky

Nabízíme:

· Nástup na HPP (možnost i IČO)

· Bonusové ohodnocení z týmu

· Pracovní doba PO-PÁ 8:00-16:30

· Volné víkendy a svátky

· Firemní tarif a telefon

· Notebook

· Slevy od partnerských společností

· Multisport benefit kartu

· Prostor pro seberealizaci a osobní růst

· Práci v klimatizovaném prostředí

Požadujeme:

· Výborné komunikační, organizační a prodejní dovednosti.

· Zkušenosti s vedením týmu lidí a jejích motivací

· Spolehlivost a dochvilnost.

· Orientaci na kvalitní výsledek

· Proaktivní přístup

Už teď se těšíme na Vaše životopisy a případnou spolupráci.

Tým Inotel CZ

Společnost
Inotel CZ s.r.o.
Adresa
Kladská 17/44a, Hradec Králové – Slezské Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Telekomunikace, Administrativní pracovník, Office Manager, Pracovník call centra, Project Manager, Prodejce po telefonu/Telesales, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Inotel CZ s.r.o., Karolína Lenartová