dok.incubator je mezinárodní nezisková organizace, která pracuje s talentovanými filmaři z celého světa a pomáhá jim realizovat jejich první velké dokumentární filmy.

Zkušený produkční pro mezinárodní filmový workshop

dok.incubator hledá zkušeného produkčního pro realizaci mezinárodního filmového workshopu, který se za normálních okolností koná na třech navazujících setkáních ve třech různých zemích (SK/CZ/SE). Nyní probíhají naše workshopy online.

Hledáme osobnost s organizačními schopnostmi a týmovým duchem, která má ráda svoji práci, s potěšením komunikuje a má alespoň pětiletou praxi s organizováním kulturních akcí. Vzhledem k tomu, že se prozatím konají naše akce online, musí mít i talent učit se zvládat nové online nástroje a rozumět IT technologiím. Nabízíme smysluplnou práci pro mezinárodní filmovou komunitu v menším týmu v centru Prahy.

Náplň práce

  • kompletní zajištění produkčního zázemí workshopu v Čechách i zahraničí (nyní fakturace, organizace, standardně i doprava, ubytování, strava, prostory)
  • komunikace s účastníky a lektory
  • starost o technické zázemí workshopu (standardně projekce, střižny, internet), nyní organizace práce v ZOOM, B Square...
  • produkce tiskových materiálů workshopu
  • dohled nad plánováním a časovou koordinací, spolupráce se zahraničními partnery
  • příprava rozpočtů, zodpovědnost za jejich dodržení
  • příprava podkladů pro fakturace a vyúčtování grantů
  • zajištění chodu kanceláře přes zimu (v sezoně jen částečně – k dispozici asistent produkce)

Požadujeme

  • min. 5 let praxe v oblasti produkce, zkušenost s organizací festivalů, kulturních či vzdělávacích akcí, filmovou produkcí
  • organizační a komunikační schopnosti
  • technickou zdatnost a talent učit se pracovat s novými internetovými nástroji (zaškolíme)
  • samostatnost, zodpovědnost, důslednost a pečlivost
  • dobrou znalost angličtiny slovem i písmem
  • zkušenost s prací v kultuře či neziskovém sektoru vítána
  • řidičský průkaz vítán

Nabízíme

  • profesní rozvoj a osobní růst – nové zkušenosti z práce v mezinárodním prostředí
  • motivující zaměstnání v komorním týmu v příjemném prostředí v centru Prahy s velmi dobrým zázemím
  • výborná dopravní dostupnost (5 min. na metro B a C, Hlavní a Masarykovo nádraží)
  • cestování na workshopy/festivaly a získání mezinárodních kontaktů
  • smysluplnou dlouhodobou práci na ŽL

Zájemci, pošlete váš životopis s referencemi a motivační dopis na max. 1/2 strany.

Vybrané uchazeče budeme průběžně kontaktovat.

Společnost
DOK.Incubator z.s.
Adresa
Bolzanova 1615/1, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Children-friendly office
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Produkční
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Nezisková organizace