Společnost Trelleborg Bohemia, a.s. je součástí nadnárodní švédské společnosti Trelleborg AB, která je předním světovým výrobcem v oboru průmyslových polymerových řešení, která izolují, tlumí, a chrání kritické aplikace v náročných provozních podmínkách. Česká část, Trelleborg Bohemia, a.s., je tradičním a dlouholetým výrobcem pryžových a pryžo-textilních speciálních výrobků pro různá průmyslová odvětví.

Vedoucí oddělení požární ochrany a dopravy

Popis pozice:

  • garantuje zabezpečení požární ochrany pro závody Náchod a Velké Poříčí
  • řídí jednotku požární ochrany (velitel JSDHp) a vede tým oddělení PO
  • zabezpečuje revize, kontroly a evidenci požárně bezpečnostních zařízení
  • provádí předepsaná školení a odbornou přípravu dle vyhlášky č. 246/2001 Sb.
  • zajišťuje správu vozového parku referentských vozidel a dispečink osobní přepravy
  • spolupracuje na zajištění ostrahy objektu

Co od Vás očekáváme:

  • bakalářské vzdělání, popř. středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou
  • odbornou způsobilost osoby v požární ochraně dle § 11 zákona č. 133/1985 Sb.
  • osvědčení velitele jednotky PO výhodou
  • praxi v oboru minimálně 3 roky
  • řidičské oprávnění sk. B, C
  • předpoklady pro vedení týmu
  • uživatelskou znalost práce na PC

Na oplátku Vám nabízíme:

  • mzdu odpovídající Vaší kvalifikaci a výkonu
  • perspektivní zaměstnání na hlavní pracovní poměr v silné nadnárodní společnosti
  • pružnou pracovní dobu v rozsahu pouhých 37,5 hodiny týdně
  • 5 týdnů dovolené
  • podporu profesního rozvoje a jazykové vzdělávání
  • zvýhodněné stravování v závodní jídelně s výběrem z několika druhů jídel
  • služební telefon a výhodný tarif od mobilního operátora i pro rodinné příslušníky
  • penzijní připojištění a další benefity v rámci zaměstnaneckého programu

Společnost
Trelleborg Bohemia, a.s.
Adresa
Českých bratří 338, Náchod
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Zařazeno: Ostraha a bezpečnost, Služby, Výroba a průmysl, Technik BOZP, Technik požární ochrany
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Trelleborg Bohemia, a.s., Radka Balcarová