Ředitelství silnic a dálnic ČR hledá posledního člena týmu do nového projektu regionálního informačního servisu ŘSD a to v regionech Chomutov nebo Liberec.

Cílem této pozice je včas informovat ve veřejnost o plánovaných údržbách, opravách a aktuálním stavu komunikací v konkrétním regionu. Vaším úkolem bude tyto informace soustřeďovat a prostřednictvím lokálních médií informovat obyvatele žijící v regionu.

Náplň práce:

Sběr a soustřeďování informací o plánovaných údržbách, opravách a aktuálním stavu dopravních komunikací v regionu.
Pořizování fotodokumentace z dotčených úseků silnic.
Sestavování autorizovaných informací a sdílení těchto informací s lokálními médii a na sociálních sítích.
Budete komunikovat i se zastupiteli dotčených obcí. Informace chceme zveřejňovat i na nástěnkách a vývěsných tabulích malých obcí. Chceme, aby se informace dostaly i k lidem, kteří nepotřebují k životu využívat internet.
Požadavky na nového kolegu/kolegyni

Schopnost pracovat s informacemi dle důležitosti a priority.
Dobrý písemný projev
Odpovědnost, schopnost dotahovat věci do konce.
Časovou flexibilitu
ŘP: sk B – aktivní zkušenost s řízením
Práce na PC, schopnost základní editace fotografií.
Orientace na sociálních sítích
Pokoru a vědomí, že hodnota informace je důležitější než vaše sebeprezentace!!!
Nabízíme

Pružnou pracovní dobu
Velice zajímavou práci jak v kanceláři tak v terénu.
Firemní benefity
Mzdové ohodnocení se řídí dle příslušných předpisů, dle prokázané praxe a zařazení do tabulkové třídy č. 11 dle NV ČR č. 300/2019 Sb., příloha č. 1, v závislosti na počtu let relevantní odborné praxe, k tomu nenárokové složky platu (osobní příplatek, motivační odměny v návaznosti na plnění stanovených úkolů).

Nástup: Listopad 2020

Místo pracoviště: Chomutov nebo Liberec

Společnost
Lidé a Příležitosti s.r.o.
Adresa
Chomutov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Média, reklama a PR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura