Jsme firma Servis Climax a naše žaluzie, rolety, markýzy a sítě proti hmyzu zlepšují lidem život. Výsledky naší práce přinášejí lidem radost a zlepšují jejich život. Naše produkty chrání před sluncem a deštěm, zajišťují soukromí a šetří energii.

Daří se nám, rosteme, a proto hledáme uchazeče na pozici:

VEDOUCÍ STRATEGICKÉHO NÁKUPU

Co Vás čeká:

  • Vedení týmu
  • Výběr, auditování a rozvíjení vztahů s dodavateli
  • Zajištění smluvních podmínek s dodavateli, osobní jednání u dodavatelů
  • Řízení a kontrola poptávek za účelem výběru nejvhodnějšího dodavatele z hlediska kvality, ceny, technické způsobilosti, flexibility atd. a vyhodnocování obdržených nabídek
  • Optimální nastavení dodavatelsko-odběratelských vztahů a návrhy změn s cílem dosažení úspor
  • Podílení se na procesu vzorkování a schvalování nových dodavatelů a výrobků
  • Vyhledávání nových vhodných dodavatelů služeb, materiálů nebo výrobků a optimalizace počtu dodavatelů
  • Odpovědnost za KPI oddělení
  • Spolupráce při tvorbě nákupní strategie a její implementace
  • Reporty, analýzy, prezentace

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Zkušenosti z výrobní společnosti na podobné pozici min. 3 roky
  • Anglický a německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost práce na PC
  • Odpovědnost, flexibilita, spolehlivost, schopnost identifikovat prioritu
  • ŘP sk. B

Co vám můžeme nabídnout:

Stanete se součástí neustále rostoucí společnosti. Bude na Vás čekat propracovaný adaptační proces, protože Vás nechceme nechat ve štychu. Kromě férového ohodnocení za dobře odvedenou práci nabízíme řadu benefitů, mezi něž patří například dovolená navíc nebo masáže na pracovišti.

Zajímá Vás, jak to u nás vypadá?

Facebook: https://www.facebook.com/servisclimax

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/servis-climax-a-s-/

Firemní video: https://www.youtube.com/watch?v=UjNqhSdFytU&ab_channel=SERVISCLIMAX%2Ca.s.

Zaujali jsme Vás? Budeme se těšit na Váš životopis!

Společnost
SERVIS CLIMAX a.s.
Adresa
Jasenice 1253, Vsetín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Nákup, Nákupčí, Category Manager, Ředitel/manažer nákupu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

SERVIS CLIMAX a.s., Hana Haisová