Společnost COM PLUS CZ, a.s. je na trhu informačních a telekomunikačních technologií již od roku 1993. Působí po celém území České republiky.
Více informaci o naší společnosti naleznete na internetových stránkách www.complus.cz

IT Specialista Help Desku

Hledáme kolegu do našeho HelpDesk týmu v Ústí nad Labem – možnost nástupu ihned.

Pracovní náplň:

Komunikace s firemními zákazníky (telefon, e-mail, tiketovací systém)
Řízení požadavků zákazníka dle standardizace ITIL
Práce v tiketovacích nástrojích
Úprava dat v databázích, uživatelských aplikacích, CMDB
Práce s dohledovými nástroji
Udržování aktuálních informací v Knowledge Base
Práce ve standardní pracovní době (Po – Pá 8:00-16:30)

Požadavky na kandidáta:

SŠ vzdělání
Základní orientace v oblasti IT
Základní ovládání MS Office
Uživatelská znalost MS Windows
Přesnost, zodpovědnost, spolehlivost
Dobré komunikační schopnosti
Schopnost vnímání priorit v pracovní činnosti
Znalost AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme:

Možnost osobního i profesního růstu
Výkon práce v moderním prostředí
Zajímavou a zodpovědnou práci pro velké zákazníky
Možnost podílet se na vytváření nových pracovních postupů
Činnost na klíčových projektech firmy
Fixní plat ve zkušební době a prémiový systém po zapracování
Práce na hlavní pracovní poměr v Ústí nad Labem
Nejedná se o outbound callcentrum

Společnost
COM PLUS CZ a.s.
Adresa
U Vlečky 3086/6, Ústí nad Labem – Ústí nad Labem-centrum
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 22 000 – 25 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Telekomunikace, Pracovník help desku, Operátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

COM PLUS CZ a.s., Václav Jirchář