Sikla Bohemia s.r.o. je součástí německého rodinného holdingu s tradicí 53 let. Značka Sikla patří k evropské špičce v oboru systémů pro upevňování potrubních rozvodů a montovaných konstrukčních systémů SiFramo. Jako dceřiná firma působíme v České republice již od roku 1994 a našim cílem je poskytování obchodních a technických služeb pro naše partnery v profesionální kvalitě. Pracujeme v úzkém kolektivu do 15 osob a zapojení se do naší firmy může vyhovovat všem, kteří preferují malé a dynamické týmy s atmosférou rodinné firmy.

Hledáme osobu která:

· Má prokazatelné zkušenosti s projektovým prodejem v oblasti průmyslu a výrobních firem

· Umí skloubit obchodní, prodejní, prezentační a hlavně technické dovednosti

· Dokáže se orientovat ve výkresech a plánech, popřípadě má alespoň základní dovednosti v SW AutoCad

· Je časově flexibilní a ochotná převzít odpovědnost za rozvoj produktové řady SiFramo v rámci celé České republiky

· Vlastní řidičské oprávnění skupiny

· Nevyžadujeme znalost cizího jazyka

Pracovní náplň:

· Orientace na produktovou řadu SiFramo

· Vyhledávání nových obchodních příležitostí v průmyslu a výrobních firmách

· Jednání s investory, projektanty a montážními firmami

· Příprava a realizace prezentací a ukázkových akcí

· Komplexní řízení projektu (technická příprava, obchodní část, fáze realizace)

· Kooperace s interním technickým oddělením

· Působení v celé ČR

Nabízíme:

· Zázemí stabilní a respektované mezinárodní rodinné společnosti

· Zajímavou a rozmanitou práci s unikátní produktovou řadou SiFramo

· Podporu firemního managementu v rámci zaškolení

· Kvalitní kancelářské, administrativní a skladové zázemí v lokaci Praha - Hovorčovice

· Práce na plný úvazek

· Možnost využívání služebního vozu Škoda Octavia Combi i pro soukromé účely

· Špičkové technické vybavení

Společnost
Sikla Bohemia s.r.o.
Adresa
Hlavní 828, Hovorčovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie
Zařazeno: Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Výroba a průmysl, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Sikla Bohemia s.r.o., Marta Juráňová
603 430 174