GRUMANT s.r.o. – obchodní a technologická firma, leader v oblasti moderních nástrojů a technologie obrábění kovů hledá kandidáty na pozici Obchodně technický pracovník.

Regionální technicko - obchodní zástupce - regiony v ČR a SR

Pro region ČR a SR hledáme obchodně technického zástupce.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ (technického směru )
  • min. 1rok praxe v obchodní činnosti, výhodou zaměření na průmysl
  • možnost uplatnění i pro absolventy
  • znalost strojírenství v oboru obrábění kovu - výhodou
  • velmi dobré obchodní, komunikační a prezentační dovednosti
  • orientace na výsledek
  • mimořádné pracovní nasazení
  • ochota neustále se vzdělávat
  • flexibilita a samostatnost
  • ŘP sk. B

Hlavní náplň práce:

  • aktivní obchodní činnost v oblasti strojírenského průmysl ve svěřeném regionu
  • vyhledávání informací o vývoji tržního potenciálu, mapování situace u zákazníků, analýzy konkurence, vytvoření marketingové strategie pro daný region
  • vyhledávání nových zákazníků a nových obchodních příležitostí
  • udržování a rozvíjení obchodních vztahů se stávajícími zákazníky
  • spolupráce na přípravě nabídek, podkladů, kalkulací apod.

Nabízíme:

obchodní pozici ve společnosti GRUMANT , která je pro zákazníky v ČR a na Slovensku synonymem pro špičkové technologie a inovace již 27let.

příležitost k seberealizaci a možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti

práci v příjemném kolektivu špičkových odborníků a přístup k nejmodernějším technologiím - během zaškolení nového zaměstnance poskytujeme ubytování ve firemním bytě v Praze

atraktivní finanční odměňování a širokou škálu zaměstnaneckých výhod (příspěvek na volnočasové aktivity a vzdělávání, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, akciové programy, pružnou pracovní dobu, odměny při pracovních a životních jubilejích)

podporu při zajištění bytu s příspěvkem na nájem nebo na splátky hypotéky.

možnost uplatnění i pro absolventy

služební vozidlo, GSM, PC, karta OMW

místo pracoviště: Česká Republika

Společnost
GRUMANT s.r.o.
Adresa
Praha – Uhříněves
Bečovská 1435, Praha – Uhříněves
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Prodej a obchod, Strojírenství, Výroba a průmysl, Obchodní zástupce, Obráběč kovů, Technolog ve strojírenství, Nástrojař, Technolog výroby, Seřizovač/programátor CNC strojů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.