Schenck Process je strojírenská společnost orientující se na průmyslové vážení a dopravu a dávkování sypkých hmot. Vyrábíme stroje vlastní konstrukce i stroje vyvinuté v rámci mezinárodního koncernu Schenck Process Group.

PROJEKTOVÝ MANAŽER (strojní nebo elektro inženýr)

CO BUDETE DĚLAT

Jako projektový manažer budete zodpovědný za vedení projektů v oblasti dopravy a dávkování alternativních paliv a v oblasti manipulace a nakládání se sypkými hmotami.

Mezi Vaše zodpovědnosti bude patřit:

  • Řízení, koordinace, plánování projektů od přípravy až po samotnou realizaci
  • Jednání se zákazníkem i subdodavately
  • Kontrola průběhu projektů z časového a finančního hlediska
  • Celková odpovědnost za průběh projektu směrem k zákazníkovi i vedení společnosti

CO POŽADUJEME

  • VŠ strojní nebo elektro
  • Praxi ve vedení projektu v oblasti technologií min. 4 roky
  • Výborné organizační a komunikační schopnosti
  • Znalost MS Office, AutoCAD, MS Project, 3D (SolidWorks), SAP
  • Aktivní znalost anglického jazyka podmínkou
  • Ochota cestovat (ČR, zahraničí)
  • Řidičský průkaz sk. B

CO NABÍZÍME

  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti
  • Profesně zajímavé a rozmanité úkoly
  • Samostatnou práci v menším kolektivu
  • Profesní růst a vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené

Společnost
Schenck Process s.r.o.
Adresa
Na hůrce 1041/2, Praha – Ruzyně
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 65 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Věda a výzkum, Project Manager, Technik ve strojírenství, Technolog ve strojírenství, Průmyslový designer, Konstruktér, Vývojový inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel