Významná rodinná společnost s 30 letou tradicí na trhu v oblasti elektroinstalačního materiálu a hromosvodařského materiálu hledá do svého kolektivu

Obchodně – technický specialista pro region Čechy/ Morava

obsazujeme 2 pozice - 1x pro Čechy, 1x pro Moravu

Náplň práce

· převzetí péče o stávající zákazníky z řad výrobních, projekčních a aplikačních firem včetně technického poradenství a produktového školení, získávání nových zákazníků

· péče o speciální zakázky v oblasti veřejných zakázek

· vedení pravidelné agendy, účast na firemních poradách a produktových školení

· účast na zákaznických prezentačních akcích

Požadavky

· vzdělání v elektrotechnickém oboru podmínkou, schopnost technického chápání

· předchozí praxe na obdobné pozici výhodou - elektro nebo hromosvody

· schopnost prezentace, navázání osobních vztahů a prosazení zájmů firmy

· příjemné vystupování, komunikační dovednosti a time management

· ŘP sk. B

· znalost práce na PC

· anglický nebo německý jazyk výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme

· dobré platové podmínky s motivační pohyblivou složkou

· práci na hlavní pracovní poměr

· v případě dobrých výsledků další finanční ohodnocení

· průběžné vzdělávání a školení v produktové oblasti

· služební vozidlo a další prostředky i k soukromému použití

· práci ve stabilní rodinné společnosti s dlouholetou tradicí

Nástup možný ihned.

Místo výkonu práce: home office, návštěvy u zákazníků v regionu Čechy/Morava. Možnost využití kanceláře a pravidelné porady v centrále společnosti v Brandýse nad Labem.

Více o společnosti na www.erocomm.cz.

Své reakce doplňte, prosím, o region, o který máte zájem, datum možného nástupu a Vaší platovou představu.

Společnost
EROCOMM spol. s r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Jihomoravský kraj
Pardubický kraj
Středočeský kraj
kraj Vysočina
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Prodej a obchod, Technika a vývoj, Obchodní zástupce, Technik, Regionalní obchodní manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

EROCOMM spol. s r.o., Jan Chudan
736 177 605