Skupina Orifarm Group je pokrokovým evropským hráčem v oblasti zdravotní péče. Naší vizí je stát se jedničkou ve zvýhodňování podmínek ve zdravotní péči. Naše dvě obchodní oblasti, paralelní dovoz léčiv a generika, přinášejí společnosti i zákazníkům velké úspory. Pro společnost Orifarm je také důležité zvyšovat hodnotu, kterou poskytujeme svým partnerským firmám, a dělat věci chytřeji na základě JINÉHO přemýšlení.

Účetní na 2/3 úvazku

Společnost ORIFARMSupply s.r.o. aktuálně hledá šikovnou, samostatnou účetní, pro níž není vedení firemního účetnictví od A po Z překážkou. Praktika, s vysokým profesním standardem, odpovídajícími znalostmi a důrazem na kvalitu odvedené práce.

Od vhodného kandidáta požadujeme:

· SŠ vzdělání ekonomického směru

· min. 3 roky praxe na pozici samostané účetní

· zkušenosti s roční auditovanou uzávěrkou, včetně vytvoření rozvahy, výsledovky

· znalost Zákona o účetnictví a CZ daňové problematiky

· znalost AJ min. na mírně pokročilé úrovni (slovem i písmem) – denní využití

Co Vás čeká ?

· účtování v ERP systému (AR, AP, banka, zápočty)

· měsíční uzávěrka (přecenění, dohadné položky, NPO…)

· rekonciliace OP na účtech HK

· DPH+KH+SH, komunikace s FÚ

· statistika

· spolupráce a komunikace s kolegy z mateřské entity v AJ

· sledování legislativních změn v oblasti daní a účetnictví

· DPPO, audit, výroční zpráva včetně přílohy k účetní závěrce,výkazů

· kalkulace marže

· zástup za hlavní účetní (Intrastat, DPH pro další entity)

Co Vám nabízíme:

· dlouhodobou spolupráci

· 2/3 flexibilní úvazek s možností občasné práce z domova

· práce v malém týmu (3 lidé)

· 13. plat

· jazykové kurzy, školení

· benefitní program (benefity.cz)

· firemní kantýna

· svozová doprava (Kladno, Slaný, Rakovník)

Nástup: ideálně k 1. 12. 2020, případná dohoda možná

Společnost
Orifarm Supply s.r.o.
Adresa
Palouky 1366, Hostivice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Fakturantka, Účetní, Finanční účetní, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Orifarm Supply s.r.o., Klára Krušková