Co vás čeká

Budete mít šanci změnit svým přístupem všeobecně zažitý pohled na úředníky. I úředník může být milý a vstřícný a přesto dodržovat zákony. Pojďte spolu s námi bourat celospolečenské předsudky!

Vaše práce bude spočívat především ve vydávání stanovisek a vyjádření dle památkového zákona a v péči o kulturní památky a pozemky a stavby v památkové zóně.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Zákon vyžaduje, aby úředník, který zastává agendu památkové péče měl vysokoškolské nebo vyšší odborné vzdělání v některém z těchto oborů: pozemní stavitelství, architektura, dějiny umění, historie nebo další příbuzné obory, přednostně se zaměřením na památkovou péči.

Výhodou bude, pokud budete umět

Součástí práce je i práce v terénu, proto by bylo skvělé, kdybyste měl/a i řidičský průkaz sk. B, abyste mohl/a využívat služební vozidlo.

Velmi uvítáme výbornou znalost běžného kancelářského software a ochotu k dalšímu vzdělávání v oboru.

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme Vám pracovní poměr na dobu neurčitou s možností dalšího vzdělávání v oboru. U nás budete mít 5 týdnů dovolené, 3 sickdays, stravenky a příspěvek na kulturu, sport, relaxaci a cestování, zdraví a prevenci a osobní rozvoj zaměstnanců. Přispíváme též na jazykový kurz a zaměstnancům hradíme i vybraný typ očkování.

Pracujeme v režimu pružné pracovní doby (volitelná část začátku a konce pracovní doby s pevnou základní pracovní dobou).

Při poskytování platu se musíme řídit platovými tabulkami, záleží tedy na stupni vzdělání a na dosavadní praxi uchazeče.

Uvítáme, pokud budete moci nastoupit co nejdříve, nejpozději však do 01.01.2020.


Informace o pozici

Společnost
Město Chotěboř
Adresa
Trčků z Lípy 69, Chotěboř
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Plat
Plat: 20 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Administrativa, Státní a veřejná správa, Administrativní pracovník, Referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


Město Chotěboř, Tereza Kovačková
733 615 506