Uniwise (www.uniwise.cz) se specializuje na dodávku řešení pro finanční plánování a reporting. Mezi naše nejvýznamnější zákazníky patří společnosti O2 (www.o2.cz), CPI property group (www.cpipg.com) a Vetrotech Worldwide (www.vetrotech.ch).
Dodáváme konzultačně softwerové řešení pro podporu procesu tvorby podnikového plánu, hodnocení odchylek a modelování dopadu. MIS, Business Intelligence a datové sklady.

Programátor (SQL, .NET)

Náplň práce

Realizace projektů pro podnikové plánování, datové sklady, manažerské systémy. Používané technologie jsou Microsoft SQL server, .NET, Microsoft Analysis Services (OLAP), Excel, Azure, Power BI

Požadujeme

  • Znalost SQL jazyka
  • nebo programování .NET

Programátorská pokročilá zkušenost z projektů řešených v rámci předchozích zaměstnání.

Výhodou je

  • Chuť se vzdělávat a odborně růst
  • Znalost technologií Microsoft SQL server
  • Zkušeností z Business intelligence projektů (reporting)
  • MDX, DAX
  • Znalost programování v .NET
  • Znalost podnikového finančnictví
  • Bydliště v Ostravě a okolí
  • Angličtina

Nabízíme

  • Profesní růst (CV obohacené zajímavými projekty)
  • Osobní přístup a otevřená hra
  • Podporujeme vlastní iniciativu a invenci
  • Partnerský vztah založený na neoficiální a nebyrokratické komunikaci a důvěře
  • Pružná pracovní doba
  • Zajímavé finanční ohodnocení, umíme ocenit přínos Vaší práce i zkušeností

Zaujala Vás naše nabídka? Těšíme se na Vás!

Společnost
Uniwise s.r.o.
Adresa
Studentská 6202/17, Ostrava – Poruba
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá) nebo Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, SW architekt, Programátor, Databázový specialista, UX designer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné i pro: tělesně postižení, vozíčkáři, ostatní.