Jsme tým zkušených profesionálů v oboru lidských zdrojů, komunikace, psychologie, profesního a osobnostního rozvoje, kteří odborně a s opravdovým zájmem pomáhají společnostem a jednotlivcům k úspěchu. Naše služby nabízíme od roku 2014 a díky našim dlouholetým zkušenostem z personálních oddělení ve velkých i malých firmách víme, jakým způsobem nejlépe služby náboru a personálního poradenství poskytovat.

Výrobní ředitel – potravinářství (masná výroba)

Zajímavá profesní příležitost pro zkušenou osobnost v oblasti masného průmyslu.

Budete členem širšího vedení úspěšné výrobní potravinářské společnosti a máte možnost podílet se na rozvoji celé společnosti.

Velmi dobře uplatníte silné manažerské zkušenosti a dovednosti při motivaci a vedení lidí.

Hlavní náplň práce:

  • Vedení a koordinace výrobního týmu a řízení všech výrobních procesů v rámci společnosti
  • Sledování a dodržování standardů kvality výrobků a bezpečnostních směrnic
  • Inovování metod a systémů výroby
  • Sledování aktuálních trendů v oblasti masného průmyslu
  • Nastavování strategických cílů společnosti ve spolupráci s ostatními členy vedení

Nabízíme:

  • Zázemí a dlouhodobou perspektivu ve stabilní české společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Roční prémie, 13. a 14. plat
  • Služební vůz i k soukromému použití
  • Možnost zajištění služebního bytu

Co byste měl/a splňovat:

  • Min. SŠ vzdělání (potravinářství, masná výroba)
  • Prokazatelná praxe v masné výrobě
  • Zkušenosti s vedením a motivací týmů
  • Zkušenost z potravinářské výroby a znalost předpisů s tím souvisejících
  • Orientace v procesech kvality a bezpečnosti, kontrolním systému HACCP
  • Důslednost, praktický přístup k řešení úkolů

Společnost
Peopledrive
Adresa
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 80 000 – 120 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Ubytování/příspěvek na ubytování, 13. plat
Zařazeno: Potravinářství, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Výrobní ředitel/manažer, Vedoucí výroby, Ředitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura