Společnost Solight Holding s.r.o., významný distributor elektro příslušenství a spotřebičů, hledá nového člena týmu na pozici:

Servisní technik

V současné době hledáme šikovného kolegu na pozici servisního technika pro naše servisní středisko v Prostějově.

Požadujeme:

- SŠ, SOŠ elektrotechnického vzdělání

- platná vyhláška - vyhl. 50/78 Sb. minimálně § 5 ideálně § 6

- praxe na obdobné pozici

- orientace v servisních manuálech

- technickou zdatnost

- anglický jazyk ideálně na komunikativní úrovni, minimálně mírně pokročilá úroveň pro zvládnutí čtení v manuálech

- znalost MS Office (Excel, Outlook, Word) a internetu

- schopnost samostatného řešení problému, spolehlivost, pracovitost

- důslednost a zodpovědnost

- týmová povaha

- nástup co nejdříve

Nabízíme:

- příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv

- dobré platové podmínky

- stabilní zázemí dynamické společnosti působící na českém a slovenském trhu

- práci se značkovými produkty Dyson

- možnost profesního i osobního růstu

- místo výkonu práce: Prostějov

Náplň práce:

- opravy a technická podpora

- komunikace se zákazníky (řešení technických dotazů)

- řešení reklamací

- sklad náhradních dílů a jejich prodej

- práce se systémem Abra

V případě, že Vás pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis spolu s fotografií.

Pokud se Vám neozveme do 3 týdnů, byli k osobnímu pohovoru pozváni jiní kandidáti.

Společnost
Solight Holding, s.r.o.
Adresa
Plumlovská 481/200, Prostějov – Čechovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 32 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Prodej a obchod, Zákaznický servis, Pracovník reklamačního oddělení
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Solight Holding, s.r.o., Daniela Kaluhová