Naše společnost má dlouholetou tradici v Chomutově, dříve pod jménem Eaton Industries s.r.o., od 01.01.2020 pod jménem XANDOR Automotive CZ s.r.o. Vyrábíme vedení pro klimatizační jednotku pro automobilový průmysl. Budujeme stabilní tým, kde dáváme příležitost lidem, kteří chtějí být součástí týmu lidí, jimž na své práci záleží a zároveň se chtějí naučit něco nového Pokud se k nám chcete přijít podívat a zjistit, zda je tato práce pro Vás, kontaktujte nás.

Customer Quality Engineer

Popis pracovní pozice:

Provádí vzorování nových dílů

Komunikuje se zákazníky

Řeší zákaznické reklamace

Zavádí nápravná opatření z interních/externích reklamací

Podílí se na snižování nákladů na nekvalitu

Tvoří a udržuje dokumentaci - Kontrolní plány, Quality alerty, Pracovní postupy kvality

Požadujeme

technické vzdělání, odpovídající praxi, praxe na podobné pozici

znalosti IATF 16949: 2016, 8D, kontrolních plánu, FMEA, VDA 6.3 ,PPAP

řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

orientace v technické výkresové dokumentaci

znalost němčiny na komunikativní úrovni nutností, znalost angličtiny výhodou

Nabízíme:

1 týden dovolené navíc
Stravenka v hodnotě 80,-Kč za každý odpracovaný den
Příspěvek na penzijní pojištění
Flexibilní pracovní doba
Zajištění životního /úrazového pojištění
Zaměstnanecké akce
Dárky k výročí (narozeniny, Vánoce, Velikonoce)
Finanční bonus za zlepšovací návrh

Společnost
Xandor Automotive CZ s.r.o.
Adresa
Karlovarská 5578, Chomutov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Němčina (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Xandor Automotive CZ s.r.o., HR team
474 313 113, zelená linka 800 328 668