Jsme významný evropský dodavatel řešení v oblasti průmyslové automatizace a výrobních informačních systémů. Naše společnost se specializuje na automatizaci technologických procesů (chemie, farmacie, Oil&Gas, potravinářství, energetika). Druhou oblastí naší působnosti je automatizace strojů, výrobních a robotických linek v automobilovém průmyslu.
Naši zaměstnanci jsou základem úspěchu naší společnosti. U nás najdete otevřený přístup a příjemnou pracovní atmosféru. Díky ploché organizační struktuře a principu „vždy otevřených dveří“ vytváříme prostor pro spolupráci a vzájemný respekt. U nás můžete získat praxi, začít kariéru nebo uplatnit své dosavadní zkušenosti.

Programátor DCS senior Lovosice/Most

Na co se můžete těšit

Samostatně nebo v týmu vykonávanou činnost v oblasti programování průmyslových řídicích systémů DCS a jejich uvádění do provozu. Aplikace jsou zaměřeny na automatizaci a řízení průmyslových procesů. Naše projekty jsou realizovány v rámci mezinárodního týmu jak v rámci České republiky, tak v zahraničí. Návrh a realizace koncepce automatizace a řízení technologie se opírá o praktické zkušenosti s daným technologickým procesem ve spolupráci s koncovým zákazníkem. Vedle programátorských dovedností uplatníte i znalost standardů, orientaci v projektové dokumentaci, znalost elektro, instrumentace, bezpečnostních prvků a průmyslových komunikací.

Náplň práce

  • Návrh a vývoj aplikačního SW pro průmyslové řídicí systémy DCS
  • Oživení a uvedení řídicích systémů do provozu, nájezd technologie
  • Tvorba projektové dokumentace
  • Spolupráce na tvorbě cenových nabídek, jednání se zákazníky a subdodavateli

Co očekáváme

  • Vzdělání se zaměřením na automatizační techniku nebo elektrotechniku
  • Znalost německého nebo anglického jazyka
  • 2-3 roky praxe s programováním DCS
  • Znalost programování DCS, operátorských panelů a vizualizací
  • Znalost průmyslových komunikačních sběrnic (Profibus-DP, Modbus, Interbus, Industrial Ethernet aj.)
  • Znalost čtení technické dokumentace
  • Chuť dále se vzdělávat a ochotu cestovat
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme

  • Zajímavé platové ohodnocení + roční bonus
  • Kompletní zaškolení, přípravu na certifikace
  • Profesní a kariérní růst
  • Systém firemních benefitů
  • 5 týdnů dovolené a flexibilní pracovní doba
  • Stravenky a dárkové poukázky Sodexo
  • Karta Multisport
  • Příspěvek na výuku jazyků
  • Výhodné ceny služeb mobilního operátora i pro rodinné příslušníky
  • Příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
  • Stabilní zázemí velké zahraniční firmy s otevřenou firemní kulturou
  • Přátelský kolektiv

Společnost
Process Automation Solutions s.r.o.
Adresa
Terezínská 57, Lovosice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Chemický průmysl, Elektrotechnika a energetika, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Process Automation Solutions s.r.o., Petra Peterková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.