Jihokorejská společnost Nexen Tire patří mezi nejvýznamnější světové výrobce pneumatik. Její centrály se nalézají v Yangsanu a jihokorejské metropoli Soulu. Nexen Tire je průkopníkem v oblasti využívání nejmodernějších technologií a inovativních výrobních postupů.

Výstavba rozsáhlé moderní továrny v průmyslové zóně Triangle nedaleko Žatce v Ústeckém kraji je mimořádně důležitým milníkem pro rozvoj společnosti Nexen Tire. Stavba splňuje nejpřísnější bezpečnostní a ekologické standardy.

Nexen Tire do stavby výrobní linky, která se bude rozprostírat na ploše 35 hektarů, investuje v první fázi až 22 miliard korun. Díky novému výrobnímu závodu vznikne v Ústeckém kraji postupně až 1500 nových pracovních míst. Plánovaná výrobní kapacita dosáhne 12 milionů pneumatik ročně.

HSE – Junior specialista BOZP

Co vás čeká

Identifikace a prevence rizik v BOZP

Agenda pracovních úrazů

Školení zaměstnanců

Komunikace – interní (uvnitř společnosti) a externí (dodavatelé, kontrolní orgány)

Podpora bezpečných pracovních postupů

Správa inspekcí zajišťovaných oddělením HSE

Agenda CHLaS

Správa akčních plánů, reportování výsledků

Administrativa související s činností oddělení HSE

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Minimálně SŠ vzdělání s maturitou - technické nebo chemické zaměření výhodou

Minimálně základní znalost anglického jazyka

Práce na PC – MS Office

Orientace v právních předpisech pro oblast BOZP

OZO v prevenci rizik výhodou

Zkušenost v průmyslu výhodou

Samostatnost, důslednost a přizpůsobivost

Co vám můžeme nabídnout

Osobní rozvoj a další vzdělávání

Odpovídající platové ohodnocení a benefity

Mobilní telefon, závodní stravování

Účast při rozjezdu zcela nového projektu

Společnost
Nexen Tire Europe s.r.o.
Adresa
Průmyslová 1000, Bitozeves – Bitozeves-Průmyslová zóna Triangle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Ostraha a bezpečnost, Technik BOZP
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

733 123 733