Jsme česká firma s mezinárodním rozměrem, která vyvíjí a implementuje softwary PROEBIZ sloužící k elektronizaci nákupu do firem a institucí a poskytuje odborné služby s cílem dlouhodobé spolupráce (www.proebiz.com).

Sales support and marketing specialist

Do zkušeného týmu hledáme usměvavého kolegu/kolegyni s obchodním duchem a komunikačními dovednostmi, který umí pracovat samostatně i v kolektivu, nevadí mu časté a pravidelné cestování na Slovensko, má zkušenosti s marketingem a komunikací z menší agentury nebo firmy, ideálně se zaměřením na B2B, zvládne spravovat sociální sítě, umí věci dotahovat do konce a má cit pro komunikaci.

Potřebujeme všestrannou bytost, která přijde nejen s nápadem, ale umí ho i zrealizovat. Je pro nás důležitý selský rozum, projektové myšlení a schopnost se rozvíjet. Vážíme si nadšení, životní energie a ochoty přiznat chybu.

Náplň práce:

- Vedení obchodních jednání
- Prezentace produktů a novinek, které vytváříme
- Péče o klienty a rozvoj vztahů
- Práce obchodního charakteru
- Příprava podkladů, zpráv, analýz
- Cestování na Slovensko

Nabízíme:

- Základní plat + odměny závislé na pracovních výsledcích
- Expertní vzdělávání v oblasti e-procurementu a e-sourcingu
- Možný postup na vedoucí pozici
- Možnost částečné práce z domova
- Pracovní místo v Ostravě, časem možnost na Slovensku

Požadujeme:

- Zkušenosti s prací v týmu
- Výborná znalost MS Office
- Aktivní řidič i pro vícedenní cestování
- Zkušenost v oblasti elektronického firemního nákupu a veřejných zakázek výhodou
- Znalost slovenského jazyka slovem i písmem
- Znalost anglického jazyka výhodou

Společnost
NAR marketing s.r.o.
Adresa
Masarykovo náměstí 52/33, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Slovenština (Středně pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Nákup, Prodej a obchod, Technika a vývoj, Nákupčí, Obchodní ředitel/manažer, Project Manager, Regionalní obchodní manažer, Manažer prodejního týmu, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel