Jsme REHAU. Jako přední světový specialista na zpracování polymerů vyvíjíme inovativní materiály, technologie a řešení pro budoucnost. Jdeme cestou digitalizace, individualizace, trvalé udržitelnosti a mobility. Tvoříme pokrok, který zlepšuje úroveň života lidí na celém světě – přidejte se k nám i vy!

Inženýr kvality

Pro REHAU v Čestlicích hledáme inženýra kvality!

Kdo jste?

• máte SŠ / VŠ vzdělání technického zaměření (nejlépe strojírenství nebo automobilové technologie)
• máte zkušenosti v oblasti řízení kvality v automobilovém průmyslu
• umíte NJ a AJ na komunikativní úrovni – denní komunikace
• umíte se pohybovat v zákaznických B2B portálech
• máte dobrou znalost nástrojů a metod řízení kvality (PPAP, D/P - FMEA, SPC, MSA,...)
• jste samostatný/á, spolehlivý/á a máte rád/a přesnost
• je pro Vás samozřejmostí přesná a cílená metodika práce se zaměřením na výsledek a s vysokým stupněm odpovědnosti a flexibility
• především týmový hráč, pro kterého to nejsou jen prázdná slova, ale skutečně se svým týmem žije
• máte profesionální vystupování, skvělý time management a chuť na sobě dále pracovat

Jaká bude náplň Vaší práce?

• vedení a řízení činností plánování kvality v rámci vývoje nového produktu
• budete komunikovat se zákazníkem a pracovat v mezinárodních projektových týmech
• zodpovědnost za včasné vystavení a odsouhlasení podkladů týkajících se plánování kvality a vzorkování (PAPP, IMDS, FMEA, kontrolní plány, kontrolní návodky, atd.)
• účast na interních a externích auditech
• vypracování validačních plánů společně s vývojovým týmem a s produkcí výrobního závodu
• promítnutí požadavků zákazníků do interních specifikací a k dodavatelům
• zakládání a hodnocení vzorkování dodavatelů v interní databázi

Proč je tato pozice lákavá?

• jedná se o práci ve stabilní firmě s již 25letým působením v ČR pro kterou hledáme kolegu a kamaráda
• nabízíme zajímavou mzdu a mnoho benefitů (13. mzda, jazykové kurzy, odborná školení, pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené + možnost 4 dodatečných dnů náhradního volna, příspěvek na stravování a firemní kantýna, příspěvek na penzijní připojištění a na dopravu, finanční příspěvek k významným životním událostem a další zajímavé benefity)

Společnost
REHAU Automotive, s.r.o.
Adresa
Obchodní 117, Čestlice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Možnost občasné práce z domova, 13. plat, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel