Česká finanční skupina Partners se z největší finančněporadenské společnosti na trhu rozrostla o vlastní investiční společnost, životní pojišťovnu, a v dohledné době i penzijní společnost. Pomáháme více jak 600 tisícům klientů k lepšímu finančnímu životu.

Senior compliance officer

Partners Financial Services - úsek právních služeb a compliance, hledá nového člena do týmu!

Hledáme šikovného „ Senior compliance officera ". Osobnost se zájmem o finanční a kapitálový trh.

Věříme, že jen práce, která vás baví, bude úspěšná. Pokud jsou vám blízké právní předpisy finančního trhu aktuálně AML/CFT agenda, tak právě Vás hledáme a máte skvělou pracovní příležitost.

Co vás čeká ?

  • Správa a aktualizace vnitřních předpisů pro všechny oblasti činnosti PFS
  • Nastavování a výkon kontrol na dálku i na místě
  • AML/CFT agenda
  • Komunikace s obchodními partnery
  • Sledování legislativních změn a spolupráce na implementaci do ŘKS
  • Dohled nad plněním regulatorních požadavků finanční instituce
  • Spolupráce s ostatními úseky společnosti v rámci compliance činnosti – marketingové materiály, klientská dokumentace, pracovní postupy
  • Kontrola pracovních postupů a procesů společnosti, tvorba vnitřních předpisů
  • Vyhodnocování a řešení rizik

Do týmu hledáme někoho, kdo má:

  • vysokoškolské vzdělání právního zaměření
  • znalost regulace finančního trhu, zkušenost z finančních služeb či korporátního prostředí
  • praxi na pozici compliance officera nebo právníka se zaměřením na alespoň část regulace finančního trhu (investice, pojišťovnictví, úvěry či penzijní produkty)
  • zkušenost s vedením jednání s obchodními partnery a klienty
  • příjemné a profesionální vystupování, schopnost pracovat v týmu, zodpovědnost za svěřené úkoly
  • výbornou uživatelskou znalost PC

Co Vám můžeme nabídnout ?

V plánu jsou významné projekty nejen pro Partners, ale i dceřiné společnosti.Nudit se rozhodně nebudete. Na pracovišti jsou fajn kolegové, přátelská atmosféra, lidský přístup. Nabízíme pěkné kanceláře v Praze na Chodově, dobrou kávu, stravenky, středeční obědy. Podporujeme školení i individuální výuku AJ na pracovišti a využít můžete další z řady firemních benefitů - sick days, cafeterie, Multisportkarty, NB a telefon je u nás samozřejmostí, průběžné bonusy za dobrou práci a k tomu 13 plat a něco navíc, jak se daří společnosti, firemní akce, příspěvek penzijní připojištění, dny zdraví (očkování, vitamínové balíčky), pěknou relax zónou s občerstvením na pracovišti. A pokud budeš potřebovat klid na práci, home-office to jistí.

Zní to dobře ? To jsme rádi, tak neváhejte nám poslat Váš strukturovaný životopis.

Společnost
Partners Financial Services, a.s.
Adresa
Türkova 2319/5b, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Právní služby, Advokát, Advokátní a notářský koncipient, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel