Zaměstnavatelem je známý, globálně působící výrobce stavebních materiálů.

Líbit se Vám bude:

  • Budete mít opravdu vliv. Na dlouhodobou strategii firmy. Na to co a jak se bude v obchodu a marketingu dělat. Na Váš tým a klíčové zákazníky.
  • Expanze. Rosteme a hledáme člověka s podnikatelským myšlením, který umí vidět a najít příležitosti. Třeba ke koupi přímého konkurenta nebo firmy s podobným záměrem pro rozšíření portfolia …
  • Home office. Nee, nepotřebujeme, abyste seděl / a v kanceláři od – do. Jestli chcete, pracujte klidně 3 dny v týdnu z domova. Stejně budete docela často na cestách. Zajímají nás výsledky.
  • Šéf. Bude se Vám fakt líbit. Vyzrálý, rozumný a férový chlap, se kterým se dá mluvit o všem a na rovinu. Je generálním ředitelem firmy.
  • Zadarmo ani kuře nehrabe. Chceme špičkového profíka a jsme připraveni ho špičkově zaplatit. A v benefitním balíčku Vás čekají vychytávky, které se moc často nevidí. Rádi Vám je představíme na osobní schůzce.

O čem ta práce je?

  • Co dělá obchodní ředitel tu vážně psát nechci. Tak jen doplním, že mj. budete i členem představenstva a že budete výrazně ovlivňovat nejen obchodní záležitosti, ale i celkovou strategii budoucího směřování firmy. To není fráze, to je fakt.

Jak si Vás představujeme?

  • Jste vyzrálá osobnost s přirozenou autoritou a tahem na branku.
  • Alespoň 5 let jste pracoval jako obchodní ředitel ve firmě s technickými produkty (stavařina výhodou, nikoliv podmínkou).
  • Máte podnikatelského ducha.
  • A plynnou angličtinu slovem i písmem.

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete, prosím, svůj strukturovaný životopis přes odpovědní formulář nebo přes náš web: consultahr.cz

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. V případě dalších vhodných pozic Vás budeme kontaktovat v případě, že zašlete životopis + kontaktní údaje (telefon, e-mail, atd.).

Aktuální pracovní nabídky naleznete na www.consultahr.cz

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle GDPR a ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Tímto také berete na vědomí, že odeslání vyplněného formuláře započne zpracování osobních údajů správcem.

Kdykoli můžete svůj souhlas o zpracování osobních údajů odvolat. Odvolat souhlas lze vyplněním formuláře – odhlašovací formulář nebo zasláním informace na náš web: www.consultahr.cz. Následně dojde k výmazu osobních údajů a přijde Vám potvrzovací e-mail o výmazu vašich materiálů a všech údajů.

Podrobné Informace o zpracování a ochraně osobních údajů najdete na našem webu – www.consultahr.cz.


Informace o pozici

Společnost
Consulta HR s.r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 150 000 – 210 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Příspěvek na dovolenou, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Prodej a obchod, Vrcholový management, Obchodní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Consulta HR s.r.o., Monika Urgošíková