Jsme ryze česká společnost Marimex CZ s.r.o. s dlouholetou tradicí. Za dobu své existence jsme si vydobyli významné postavení na evropském trhu v oblasti relaxace a zábavy. Specializujeme se na prodej wellness produktů do domácností, marketů i pro velkoobchody.

Servisní technik

Pokud rádi pracujete v přátelské atmosféře s týmovým duchem a rádi věci měníte k lepšímu, tak jste tím správným uchazečem pro nás.

Náplň práce:

  • opravy a řešení záručních i pozáručních oprav
  • evidence a zodpovědnost za proces reklamačního řízení (záruční i pozáruční opravy)
  • zpracování a vedení potřebných záznamů souvisejících s reklamačním řízením
  • tvorba potřebné fotodokumentace při realizaci reklamací
  • navrhování nápravných opatření

Požadujeme:

  • min. výuční list (SŠ elektro nebo technického charakteru výhodou)
  • technická zdatnost
  • uživatelská znalost práce na PC - MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • spolehlivost a pečlivost
  • samostatnost při plnění úkolů
  • aktivní komunikaci v týmu
  • orientace na výsledek
  • ochotu se rozvíjet

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • pracovní doba PO-PÁ 7-15:30 (dle potřeby se může měnit)
  • motivující odměňování s vazbou na výsledky
  • smlouva na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené + 3 sick days
  • stravenky
  • zaměstnanecký nákup za zvýhodněné ceny
  • pravidelné firemní akce
  • zvýhodněný tarif pro mobilní telefon (i pro rodinné příslušníky)

Staňte se součástí našeho týmu, těšíme se na Vás!

Společnost
MARIMEX CZ, s.r.o.
Adresa
Na Ochoze 474, Jesenice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Služby, Zákaznický servis, Pracovník reklamačního oddělení
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel