Právník/právnička pro oblast zadávání veřejných zakázek

VIA Consult a.s. je jednou z předních poradenských společností zaměřujících se na komplexní nabídku služeb v oblasti zadávání veřejných zakázek. Své profesionální služby poskytuje zadavatelům na celém území České republiky a každým rokem administruje zadávací řízení v řádu miliard korun.

Pro doplnění kolektivu našich odborníků hledáme spolehlivého, komunikativního a odborně zdatného člověka, který by chtěl posílit náš tým na pobočce v centru Brna, na Kopečné 12.

Požadujeme:

· Vzdělání v oblasti práva

· Zodpovědnost, samostatnost, pečlivost

· Dobrou znalost práce s MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook)

· Komunikativnost, smysl pro humor výhodou

Nabízíme:

· Další vzdělávání a růst v oboru veřejných zakázek a dotační oblasti

· Služební notebook, telefon

· Příjemné pracovní prostředí v mladém a přátelském kolektivu

· Částečně klouzavou pracovní dobu s možností občasného home office

· Pět týdnů dovolené

· Výbornou dostupnost – pracoviště v centru Brna

· Občerstvení na pracovišti

Náplň práce:

· Kompletní administrace výběrových a zadávacích řízení

· Komunikace s uchazeči, zadavateli a poskytovateli dotace

· Příprava stanovisek, rozhodnutí, smluv

· Právní poradenství a konzultační činnost v oblasti veřejných zakázek a v oblastech souvisejících

Nástup: dohodou

Mzda: 30 000-55 000 Kč

Společnost
VIA Consult a.s.
Adresa
Kopečná 234/12, Brno – Staré Brno
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Plat
Plat: 30 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Administrativa, Právní služby, Administrativní pracovník, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel