Společnost DŘEVO TRUST, a. s.

  • největší síť 25 prodejen v ČR pro stolaře, truhláře , výrobce nábytku a kutily
  • více než 20 let na trhu
  • nabízíme přes 20 000 produktů
  • více než 10 000 zákazníků
  • zaměstnáváme přes 300 odborníků, které pravidelně školíme
  • provozujeme e-shop pro registrované zákazníky
  • někteří naši dodavatele: KRONOSPAN, EGGER, BLUM, HETTICH, SOLODOR, SINKS

Mzdový/á účetní

Hledáme spolehlivou osobu na pozici mzdový/á účetní a personalista/ka.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • - zpracování mezd zaměstnanců včetně veškerých odvodů (ZP, OSSZ, daně)
  • - uzavírání pracovních smluv a ostatní administrativa personální práce
  • - vedení agendy nemocenské a její likvidace
  • - provádění srážek ze mzdy
  • - zpracování ELDP
  • - komunikace s příslušnými institucemi ...

POŽADAVKY:

  • - praxe v personalistice a mzdách minimálně 2 roky
  • - zkušenost s prací ve střední či velké společnosti
  • - SŠ vzdělání
  • - odpovědnost, důslednost, samostatnost, pečlivost
  • - dobrou znalost práce na PC

NABÍZÍME:

  • - hlavní pracovní poměr
  • - stravenky v hodnotě 90 Kč (úspora až 1.030 Kč/měsíc)
  • - docházkový bonus (navíc až 2.500 Kč/měsíc)
  • - levnější tarify pro volání i pro rodinu -3 měsíce u firmy (úspora až 3.000 Kč/měsíc)
  • - slevy na zaměstnanecké nákupy
  • - příspěvek na dovolenou – po 12 měsících u firmy ( navíc až 5.000 Kč/rok)
  • - penzijní připojištění – po 24 měsících u firmy ( navíc až 7.900 Kč/rok)
  • - věrnostní bonusy – vždy po 5/10/15 letech ( navíc až 5.000/10.000/10.000 Kč/rok)
  • - POMOC na začátku – k dispozici školitel, který pomůže se zaučením ( úspora času k nezaplacení)
  • - možnost kariérního růstu
  • - pravidelné prémie dle tvých výsledků
  • - školení v oboru
  • - dobré pracovní a mzdové podmínky
  • - kvalitní pracovní zázemí
  • - perspektivní zaměstnání u stabilní společnosti ve Frýdku-Místku

V případě, že Vás nebudeme kontaktovat , byla ve výběrovém řízení dána přednost
jinému uchazeči. Děkujeme za pochopení.

Společnost
DŘEVO TRUST, a.s.
Adresa
Frýdek-Místek
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Mzdová účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel