Česká strojírenská společnost IN-EKO TEAM s. r. o. působí na trhu již 25 let. Zabýváme se výrobou vodohospodářských zařízení z nerezové oceli a naše zařízení můžete najít jak na čistírnách odpadních vod, tak i v průmyslu.
Základem našeho podnikání je důraz na vysoce kvalitní práci, inovativní procesy a komplexní poprodejní služby.
Jsme společností s celosvětovou působností a jsme také jedním z nejvýznamnějších výrobců zařízení pro mikrofiltraci nejen na trzích střední a východní Evropy.
I přes to, že jsme ryze českou společností, vytváříme mezinárodní tým.
Nejsme jen kolegové, jsme rodina.
"ALL FOR WATER" je pro nás každodenní výzvou.
Přidej/te se do týmu IN-EKO TEAM a pomáhej/te zlepšovat kvalitu vody v přírodě!

MANAŽER KVALITY s přesahem do Lean – ZAKÁZKOVÁ STROJ. VÝROBA

Máte rádi systém, pořádek a neustálé zdokonalování procesů? Líbí se Vám samostatná a zodpovědná práce?

Hledáme aktivního manažera kvality, který rád spolupracuje s výrobou a zajímá se o dění uvnitř firmy.

Co bude vaším úkolem

● mít odpovědnost za management kvality ve společnosti
● stanovovat a optimalizovat procesy managementu kvality v celé organizaci
● vytvářet interní směrnice a normy kvality a následně zajišťovat jejich dodržování
● řídit proces budování, udržování a rozvoje systému kvality dle norem ISO
● prosazovat a aplikovat moderní metody a nástroje managementu kvality, jako jsou například Balanced scorecard, EFQM, Kaizen a Six Sigma
● vytvářet podklady, zprávy a reporty pro vedení organizace
● schopnost komunikovat a prosazovat plnění zákaznických, regulačních a organizačních požadavků na zajištění kvality produktu
● řešit interní/externí reklamace, nastavovat nápravná a preventivní opatření
● spolupracovat na hodnocení dodavatelů, na auditech
● spolupracovat a efektivně komunikovat s dalšími odděleními napříč společností

Hledáme především kolegu:
● s technickým vzděláním a znalostí výkresové dokumentace
● se zkušeností z obdobné pozice ve strojírenské společnosti, zkušeností s vedením, usnadňováním a implementací štíhlých iniciativ napříč firmou
● se znalostí systému QMS, EMS
● s dobrou znalostí anglického jazyka
● s chutí měnit a posouvat věci dopředu

Kromě motivující mzdy, férového přístupu a zájmu na Vašem rozvoji nabízíme:

● 25 dní dovolené
● zvýhodněné stravování na pracovišti
● firemní akce pro zaměstnance
● sick days
● školení a vzdělávání, jazykové kurzy
● příspěvek na penzijní připojištění
● mimořádné odměny
● nástup dohodou

Jestliže Vás nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis. Těšíme se na spolupráci!

Společnost
IN - EKO TEAM s.r.o.
Adresa
Trnec 1734, Tišnov
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna
Zařazeno: Strojírenství, Strojní inženýr, Kontrolor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel