Odbor veřejné správy dozoru a kontroly Ministerstva vnitra klade důraz na profesionální výkon dozorové a kontrolní činnosti vůči územním samosprávným celkům, naplňování principů dobré správy vůči občanům i orgánům veřejné správy a zejména na aktivní, včasné a kvalitní poskytování metodické pomoci. Zároveň také vytváří koncepci pro oblast vzdělávání všech úředníků obecních, městských a krajských úřadů. Do našeho týmu aktuálně hledáme kolegu/kolegyni nadšeného pro koncepční práce na pozici Specialista/ka pro koordinaci oblasti vzdělávání úředníků územních samosprávných celků.

Co vás čeká:

  • spolupráce s ministerstvy a jejich koordinace při stanovení obsahu správních činností
  • příprava a aktivní účast na seminářích v oblasti vzdělávání úředníků
  • aktivní účast na jednání pracovních skupin pro řešení dlouhodobých cílů v oblasti vzdělávání úředníků
  • vymýšlení postupů a cílů pro zkvalitnění úrovně ve vzdělávání úředníků pro celou ČR
  • podílení se na metodickém vedení příspěvkové organizace Ministerstva vnitra pro oblast vzdělávání
  • podílení se na projektech ministerstva vnitra zasahujících do oblasti vzdělávání úředníků
  • vytváření prezentací a jejich interpretace

Co očekáváme:

  • vysokoškolské vzdělání v magisterském stupni; zaměření veřejná správa, právo
  • zkušenost se zaměstnáním v územním samosprávném celku
  • zkušenost s psaním úředních dopisů výhodou,
  • znalost nástrojů MS Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • zájem o veřejnou správu,
  • kreativitu a iniciativu,
  • výbornou znalost českého jazyka,
  • výbornou schopnost komunikace, prezentace a organizace,
  • samostatnost a flexibilitu.

Co vám můžeme nabídnout:

  • stabilní zaměstnání ve služebním poměru s možností rozvoje
  • odpovídající platové ohodnocení (14. platová třída + možnost osobního ohodnocení a odměn),
  • nerutinní práci a prostor pro zlepšování zaběhlých procesů
  • možnost podílet se na zajímavých strategických projektech,
  • dovolená nad zákonný nárok (5 týdnů) + 5 sick days,
  • příspěvek na kulturní, vzdělávací, ozdravné a další akce,
  • kancelář na Praze 4 (stanice metra Pražského povstání).
  • zajištění výhodného stravování

Ministerstvo vnitra - Odbor veřejné správy, dozoru a kontroly
Adresa
náměstí Hrdinů 1634/3, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 31 670 – 46 840 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Zařazeno: Státní a veřejná správa, Úředník, Referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Ministerstvo vnitra - Odbor veřejné správy, dozoru a kontroly, Anna Syrokvaš