BadFly Interactive, a.s. je české herní studio se sídlem v Brně zabývající se vývojem akčních her pro PC, Xbox, Playstation a VR. V našem týmu najdeš odborníky z herního a multimediálního průmyslu s dlouholetými zkušenostmi a nadšence herního světa. Vyvíjíme kvalitní a zábavné hry nejen z vlastní produkce, ale naše vývojářské služby a talent využívají také přední herní studia a vydavatelé. Neustále rosteme a konstantně do našich řad hledáme další zkušené programátory, kteří jsou stejně zapálení jako my.

POŽADUJEME:

- výbornou znalost C#
- znalost Unity Engine
- předešlé zkušenosti z herního průmyslu v oblasti programování
- cit pro pečlivost, zodpovědnost a aktivní přístup k práci
- pozitivní vztah k hrám a multimediálnímu průmyslu
- dobrou znalost angličtiny

NÁPLŇ PRÁCE:

- vývoj PC, konsolových, VR a mobilních her
- vývoj herních mechanizmů a core features
- vývoj pracovních toolů pro vývojáře
- tvorba prototypů na základě designů a jejich postupné vylepšování
- spolupráce s ostatními členy týmu při analýze, debuggování a testování vyvíjených her
- optimalizace a zefektivňování psaného kódu

NABÍZÍME:

- stabilní zázemí perspektivní a rychle se rozvíjející společnosti
- práci v zajímavém prostředí herního průmyslu mezi vývojáři s dlouholetými zkušenostmi
- možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů
- zajímavé finanční ohodnocení s výkonnostními bonusy
- výhled dlouhodobé spolupráce
- nástup možný ihned
- nabízíme práci pro OSVČ

Společnost
BadFly Interactive, a.s.
Adresa
Zvěřinova 1277/11a, Brno – Černovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Kultura, umění a tvůrčí práce, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.