Frontman s.r.o. je firma pomáhající ostatním dobře našlápnutým společnostem se rozjet a prosadit se na trhu. Její záběr je široký a spolupracuje s mnoha investičními firmami.

"Minulý rok máme úspěšně zakončený, a proto je na čase přijmout do týmu nového člena!"

Marketingový specialista

HLEDÁME SPECIALISTU, KTERÝ MÁ MARKETING „V MALÍKU“

Příjemné vystupování a perfektní přehled nad rozdělanými projekty – to je ve zkratce člověk, který pomůže našim projektům a týmu dále růst.

Pokud vás tento popis vystihuje, pak si jistě dokážete lehce a efektivně poradit se všemi úkoly, které na vás budou během našeho pracovního týdne čekat.

UMÍTE VÉST A SPOLUPRACOVAT S OSTATNÍMI?

Abychom byli konkrétní, budete mít na starosti marketingové vedení 2 projektů s lehkým přesahem do projektového řízení. Budete nejen tvořit a realizovat marketingovou strategii, ale budete mít pod taktovkou také řízení rozpočtů.

Příjemné vystupování se vám bude určitě hodit při spolupráci s interními a externími marketingovými specialisty, nebo když budete koordinovat firemní eventy.

Součástí vaší práce budou samozřejmě také pravidelné reporty, analýzy vašich projektů a jejich administrativa.

MUSÍ VÁS BAVIT KREATIVA I ANALYTIKA

Práce marketingového specialisty je výjimečná, ale musíte jí umět a měla by vás bavit. To nejlépe zjistíme, pokud jste už takovou práci vykonával(a) někde jinde.

Očekáváme, že budete mít kreativní i analytické myšlení. Budete si umět určit priority a dodržet termíny. Musíte být také samostatný/á, zodpovědný/á a mít proaktivní přístup.

Navíc se budete se setkávat s lidmi mnoha charakterů a občas se vám bude hodit asertivní jednání.

Vaše práce bude tím méně stresová, čím zdatnější budete v „Time Managementu“. Často totiž budete pracovat na více projektech současně.

JAK SI VÁS PŘEDSTAVUJEME?

Rádi bychom měli před sebou kandidáta, který se v marketingu pohyboval alespoň 1 rok. Samozřejmostí je dokonalý přehled o kanálech online a offline marketingu, základní zkušenosti s marketingovými nástroji (Google Ads, Sklik, Business Manager apod.) a uživatelské základy použití počítače spolu s Gmailem a Google Diskem. Měl by mít perfektní přehled o své práci a dokázat srozumitelně vyhodnocovat výsledky své práce a vést o projektech přehledné statistiky.


CO OD NÁS ZÍSKÁTE?

Máme dobře nastavené pracovní prostředí, v němž se vzájemně podporujeme při cestě k firemním i osobním cílům. Rádi vám dáme dostatečný prostor, abyste uplatnil(a) svoje myšlenky a vlastní řešení.

Budete mít k dispozici svůj firemní telefon, notebook a kompletní kancelářské zázemí. Navíc poskytujeme stravenky, kartu ActivePass+ a můžete se těšit na 5 týdnů dovolené.

Pravděpodobně oceníte různá školení a teambuildingy, které vás posunou ve znalostech o pořádný kus dál.

Potřebujeme, abyste udělal(a) svou práci dobře a včas. Každý z nás si nastavuje svou pracovní dobu flexibilně. Je ale samozřejmé, že svůj čas budete muset podřizovat i týmové práci a svým klientům.

Jedná se o práci na plný úvazek.

Pokud si lidsky sedneme a budete člověk, který odpovídá z větší části našemu popisu, myslíme si, že vám bude vyhovovat i naše platové ohodnocení.


Nástup: dle domluvy

Lokalita: Brno – Dolní Heršpice (Vienna Point)


Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem.


Zaujali jsme vás? Ozvěte se nám!


Informace o pozici

Společnost
Frontman s.r.o.
Adresa
Vídeňská 188/119d, Brno – Dolní Heršpice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Zařazeno: Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Frontman s.r.o., Martina Kolková