V Rohlíku děláme věci jinak. Zapomeňte na fronty a protivné prodavačky. Naši zákazníci si naklikají nákup online a naši milí kurýři jim ho přinesou až ke dveřím. Vytváříme spolu úžasnou inovaci a momentálně rozšiřujeme náš tým neobyčejných nadšenců o několik nových kolegů. Přidejte se k nám!

Rohlik.cz je eshop pro on-line nákup a rozvoz potravin. To nejzajímavější: Přes 200 tisíc zákazníků v Praze a Brně, nový mega sklad v Praze u Divoké Šárky a stovky aut, které denně rozvezou spoustu nákupů. Vede nás Tomáš Čupr, člověk, co vybudoval Slevomat a DámeJídlo. Sdílíme společné nadšení pro věc a měníme nákupní zvyky v České republice.

Zástupce Hlavní Účetní

Zástupce hlavní účetní bude mít na starost převážně závěrkové operace a zastupovat hlavní účetní během její nepřítomnosti. Měla by být schopna metodicky vést tým účetních a velmi dobře znát účetní postupy v celé šíři.

Jaká bude Tvá náplň práce?

* Účtování měsíčních závěrkových operací – oblast výnosů a skladů
* Účtování pokladen
* Účtování výdajů hrazených platebními kartami/vratky plateb, režijních faktur
* Spolupráce s hlavní účetní při přípravě měsíčního DPH, KH, SH a reportu Intrastat a při komunikaci se správcem daně a celním ředitelstvím
* Kvartální kontrola sald dodavatelů a příprava podkladů pro vystavení marketingových bonusů
* Inventarizace rozvahových účtů
* Účtování ročních závěrkových operací a příprava podkladů pro audit společnosti
* Zástup hlavní účetní v době její nepřítomnosti
* Podílení se na implementaci nových funkcionalit účetního SW ABRA
* Zpracování ad hoc úkolů dle zadání hlavní účetní/finančního ředitele

Co od Tebe požadujeme?

* SŠ/VŠ vzdělání
* Praxi na obdobné pozici/pozici senior účetní nejméně 3 roky
* Velmi dobré znalosti problematiky a zpracování DPH
* Odolnost a aktivní přístup při řešení nestandardních reportovacích úkolů
* Znalost účtování majetku výhodou
* Znalost účtování skladového hospodářství výhodou
* Znalosti práce s účetním SW ABRA výhodou

Co Ti můžeme nabídnout?

* Staneš se součástí společnosti, která mění pravidla e-commerce na našem trhu
* Budeš sledovat své nápady uvedené v život bleskovou rychlostí
* Každý den bude jiný a každý den bude nová výzva
* Vyznáváme otevřenou firemní kulturu a flexibilní pracovní dobu
* Sídlíme v Karlíně přímo u stanice metra Křižíkova
* Nastoupit můžeš ihned, ale na toho pravého si rádi počkáme

Společnost
rohlik.cz
Adresa
Sokolovská 100/94, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Hlavní účetní, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel