Navrhujeme a vyrábíme městský mobiliář, který zpříjemňuje lidem pobyt ve městech a parcích téměř ve všech koutech světa. Jsme firma s dlouholetou tradicí, ale zároveň inovativním přístupem a silnou vůlí růst. Dbáme na preciznost, vysokou kvalitu a komfort všech produktů, které uvádíme na trh.

A v neposlední řadě jsme skvělý tým lidí, které prostě práce baví…!

Jakou pozici nabízíme?

Aktuálně hledáme kolegu na pozici marketingového ředitele, který dokáže naše výrobky více přiblížit zákazníkům jak v ČR, tak i v zahraničí, který převezme marketingovou strategii a komunikaci celé společnosti a jejich zahraničních poboček do svých rukou a kreativním způsobem ji posune zase o kus dál.

Pokud jste člověk se vztahem k designu a architektuře a máte rád výzvy, tak vám právě nabízíme skvělou příležitost, jak společně s námi dál budovat a posilovat značku firmy, která patří mezi špičku ve svém oboru.

Čím Vás podpoříme?

Nadstandardním a motivujícím ohodnocením, nabídkou práce na plný úvazek, flexibilní pracovní dobou, notebookem, mobilním telefonem, výbornými obědy z naší kuchyně, 25ti dny volna ročně... Také u nás určitě budete mít dostatek prostoru pro vaši vlastní invenci a hlavně vám pomůže menší tým kolegů, kteří s vámi budou konkrétně řešit všechny oblasti marketingu.

Počítejte s tím, že s námi budete většinu času trávit v našich krásných a inspirativních prostorech Bílovického areálu (okres Uherské Hradiště), který je plný nadšených lidí s otevřenou myslí a dobou náladou.

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My Vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme Vám palce!


Informace o pozici

Společnost
Novitim s.r.o.
Adresa
Bílovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Marketing, Stavebnictví a reality, Vrcholový management, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Marketingový analytik, Marketingový ředitel/manažer, Specialista marketingu, Ředitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

Novitim s.r.o., Kateřina Petržilková Vocová
+420 702 962 375