Zajímá tě sport? Chtěl bys vidět pod pokličku toho, jak se připravují kurzy na sportovní utkání? Nebojíš se dělat na software, který má více jak deset milionu návštěv za den? Nechceš dělat jednorázové projekty, které hned skončí a nebaví tě nejistota Startupů. Loni jsme se rozrostli o 40 nových Betsysáků, letos potřebujeme dalších 20. Koho hledáme?

PHP Team Lead #PHPisNotDead

Mára, Tomáš, Jirka, Maťko, Honza, Andrej, Radim a David... to jsou naši kluci z Dev týmu!

Hledají k sobě fajn parťáka a lídra v jednom.

Jaká výzva stojí před tebou?

Hledání omezení a jejich řešení v rámci vývoje a to od businessu až po dodání klientům. Nasazování microservice a používání technologií Mongo, Redis, Elastic, PgSQL, TypeScript, PHP a další. Endless story jako všude jinde, technický dluh a monitoring.

Co tě čeká u nás?

Realizace idejí v development procesu a to nejen v teamu, ale i napříč firmou a ke klientům. Optimalizace SCRUMu, vývoje a technologií.

Dále:

 • Vývoj bude stále nedílnou součástí tvojí práce
 • Vedení týmu ohledně odhadů, plánování a realizace
 • Pokud si troufneš i na technické výzvy či architekturu, tak je prostor pro tebe otevřený

Just make it work!

Co se týká technologií, je to 90% o PHP. Co se týká vedení lidí, počítej s tím, že 80 % času padne na rozvoj týmu a 20 % na tvoji vlastní realizaci.

S kým budeš spolupracovat?

Se svým týmem na dodání nových funkcionalit produktu, ale i s týmy napříč společností (jak back-endové, tak front-endové) při řešení kompletních dodání produktu.

Tvoje must have znalosti:

 • Znalost PHP a návrhových vzorů
 • Zkušenost s vedením lidí
 • Automatické testování (Unit, Functional)
 • Zkušenost a dodržování coding standards, analýzy kódu a standardů (PSR, phpstan, codesniffer, conventions, ...)

Nice to have - rádi naučíme:

 • Základní znalost Frontend technologií nebo "čehokoliv" okolo TypeScriptu
 • SOLID, DDD, TDD, Hexagon Architecture
 • Automatické testování (smoke, regression, e2e)
 • Znalost Bashe, Linuxu, Dockeru, CI & CD

Benefity si u nás zvolíš podle sebe!

Vybírat můžeš z parkování, příspěvku na dovolenou (15 000 Kč/rok), stravenek (100 Kč), sick days, flexi passu, extra budgetu na vzdělávání (až 19 000Kč/rok), angličtiny 2x týdně v officu, plně hrazené Multisport karty a penzijka/životka (+ 5 týdnů dovolené a home office).

NAVÍC pokud nám doporučíš na jednu z našich pozic svého kandidáta, zašleš jeho/její CV na jobszavináčbetsys.com a on/ona projde úspěšně výběrkem i zkušebkou, dostaneš odměnu 40 000 Kč. A za každého třetího úspěšného ještě extra bonus 20 000 Kč!

O BETSYS V KOSTCE

LIDÉ: Najdeš u nás šachistu, metalistu, čajového mága, wakeboardistu, ferratové nadšence, volejbalisty, pivaře a vinaře, playstation závisláky. Dohromady dobrou partu, která se pravidelně druží na eventech, které nám Dina organizuje 2x měsíčně.

CO DĚLÁME: Kompletní spektrum softwaru pro sázkové kanceláře na regulovaném trhu. Na trhu jsme více než 20 let a za tu dobu se z nás stal největší poskytovatel sázkového softwaru ve střední a východní Evropě - pracujeme tak i na mezinárodních projektech.

JAK TO DĚLÁME: Podporujeme “self-managed” týmy v agilním prostředí. Leadership stavíme na koučovacím přístupu se zaměřením na cíle a učení. Jedeme ve Scrumu nebo Kanbanu a jsme transparentní vůči sobě i okolí.

ČÍSLA: Za jeden den má systém více než 500 000 návštěv na online kanálech, proběhne přes 1 200 000 finančních operací a vsadí se přes 570 000 tiketů.


Informace o pozici

Společnost
Betsys, s.r.o.
Adresa
Karolinská 650/1, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Dog-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, Vedoucí vývoje/Team Leader, PHP vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.