Společnost EDSCHA AUTOMOTIVE KAMENICE má v České republice výrobní závod v Kamenici nad Lipou a nástrojárnu v Jindřichově Hradci. Výrobní závod v Kamenici nad Lipou se zabývá výrobou dílů umožňující pohyb dveří přední a zadní karosérie.
Společnost EDSCHA AUTOMOTIVE KAMENICE má dlouholetou a pestrou minulost. Je součástí celosvětové Edscha Group se sídlem v Remscheidu jako divize mechanických a elektromechanických dílů koncernu Gestamp. Závod s 2,5 mld. obratem a cca 600 pracovníky zahrnuje vlastní vývoj výrobků, zkušebnu, přímou odbytovou odpovědnost. K tomu náleží vlastní vývoj výrobků, vedení projektů, nákup, rozvoj dodavatelů, kvalita a vlastní výroba.
Mezi největší zákazníky patří ŠKODA AUTO, Daimler, Renault, PSA, VW, Audi a BMW. Mezi rychle rostoucí značky patří Jaguar Land Rover, se kterými jsme začali spolupráci v roce 2013. Součástí portfolia zákazníků jsou ale i speciální značky jako Porsche, Bentley a Aston Martin. Naše odpovědnost zasahuje ale také do Ruska, kde jsme od roku 2011 získali mnoho zakázek od Avtovaz pro vozy LADA, ale také GAZ i KAMAZ, jejichž výroba se rozjela v ruském závodě Edscha v Togliatti.

Konstruktér

Co vás čeká

Samostatná práce ve skupině konstruktérů. Vývoj a konstrukce dveřních závěsů a dalších komponentů pro automobilový průmysl. Komunikace se českými i zahraničními zákazníky. Vypracovávání výkresové dokumentace. Spolupráce se zkušebnou a výrobou.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Znalosti a dovednosti v konstrukčním prostředí CAD, komunikační dovednost v angličtině nebo němčině, organizační schopnosti, řidičský průkaz B.

Výhodou bude, pokud budete umět

- znalost norem QMS, zkušebnictví, Catia V5 a/nebo NX, znalost FMEA výrobku, norem, orientace v automobilovém prostředí, požadavků zákazníka, FEM výpočtů.

Co vám můžeme nabídnout

Zajímavou a kreativní práci, mladý kolektiv a spolupráci se zahraničními kolegy. Prémie a 13.mzda.


Informace o pozici

Společnost
EDSCHA AUTOMOTIVE KAMENICE s.r.o.
Adresa
Masarykova 701, Kamenice nad Lipou
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá) nebo Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Strojní inženýr, Technik ve strojírenství, Konstruktér, Pracovník výzkumu a vývoje, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


EDSCHA AUTOMOTIVE KAMENICE s.r.o., Jana Wardová
724 424 140