Naším klientem je pobočka velké nadnárodní obchodní společnosti s mnohaletou tradicí na trhu v prodeji průmyslových komponentů pro všeobecný, strojírenský a automotive průmysl.

MANAŽER KVALITY

Pro našeho klienta hledáme manažera kvality, který bude zodpovědný za systém řízení kvality a tím bude přispívat ke zvyšování efektivity a růstu společnosti.

Místo výkonu práce: Brno

NÁPLŇ PRÁCE:

* udržování a další rozvoj systému řízení kvality ve společnosti

* plánování a provádění interních a externích auditů

* komunikace se zákazníky/dodavately

* udržování systému managementu dle norem ISO 9001 + ISO 14001

* práce s technickou dokumentací (technické výkresy, PPAP, měřicí protokoly, APQP, FMEA)

* vyřizování dodavatelských/zákaznických reklamací týkajících se kvality dílů, 8D reporting

* vypracování protokolů kvality

* úzká spolupráce s obchodním oddělením a logistikou

POŽADUJEME:

* praxi na stejné či podobné pozici v automotive průmyslu nebo ve strojírenství

* znalost anglického jazyka slovem i písmem

* orientace ve výkresové dokumentaci, PPAP a 8D reportech

* samostatný a odpovědný přístup

NABÍZÍME:

* zajímavou a kreativní práci v perspektivním oboru

* zázemí rostoucí a rozvíjející se firmy

* zaškolení v zahraničí

* prostor pro vlastní iniciativu a osobní rozvoj

* odpovídající platové podmínky

* další vzdělávání (jazykové, auditorské certifikace)

Termín nástupu dohodou

Společnost
Karbo s.r.o.
Adresa
Brno
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Strojírenství, Vrcholový management, Ředitel/manažer kvality, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel