Jsme recruiteři, kteří se dlouhodobě věnují náboru, executive search a personálnímu poradenství. Jednáme fair, respektujeme kandidáty, jsme otevření, pracujeme profesionálně a eticky.

Technolog kvality - potravinářská výroba

Do potravinářského provozu se sídlem v Letohradu hledáme kolegu/kolegyni na pozici

TECHNOLOG KVALITY

Pro danou pozici je vyžadováno:

- SŠ nebo VŠ vzdělání potravinářského směru
- praxe na obdobné pozici výhodou
- znalost AJ na komunikativní úrovni
- znalost HACCP, IFS, či BRC
- velmi dobrá znalost MS Office (excel, word)
- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
- odpovědnost, samostatnost a spolehlivost
- pozitivní přístup k práci

Náplň práce je opravdu rozmanitá:

- nastavení, kontrola a řízení procesů výroby tak, aby odpovídaly požadavkům HACCP standardům, případně normám definovanými BRC či IFS
- kontrola kvality vstupních surovin, jejich kompatibility s nastavenými normami
- zajištění a kontrola plnění technologických, bezpečnostních, kvalitativních a kvantitativních norem v souladu s platnou legislativou a požadavky firmy
- řešení reklamací surovin a hotových výrobků
- nastavení a zajištění fungování mechanismu sanitačního řádu, včetně adresné odpovědnosti a nápravy jednotlivých pracovníků podílejících se na sanitaci
- spolupráce s dozorovými a kontrolními orgány

Kromě odpovídající mzdy nabízíme:
- 25 dní dovolené
- výuku anglického jazyka na pracovišti
- stravenky, cafeterii, penzijní připojištění
- a hlavně férový přístup a fajn kolegy!

Pokud Vás pozice oslovila, obraťte se na nás, obratem se s Vámi spojíme. Těšíme se na spolupráci!

Tým Livio consulting

Společnost
Livio consulting s.r.o.
Adresa
Letohrad
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Potravinářství, Technolog potravinářské výroby, Kontrolor, Ředitel/manažer kvality, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Livio consulting s.r.o., Vladimíra Šenkeříková
605 703 384