Dynamická společnost působící v oblasti tvorby webu, e-shopů,.. hledá nové posily do svého týmu.

Telefonista/tka - navolávání obchodních schůzek B2B

Hledáme komunikativního a spolehlivého člověka, který se nebojí výzev a má špetku obchodního ducha.

Náplň práce

Oslovování potencionálních klientů z řad malých a středních firem
Denní komunikace s klienty a našimi obchodními zástupci
Práce s databázi klientů - její udržování, aktualizace
Administrativní práce

Co požadujeme?

Přirozený komunikační talent
Zkušenosti z call centra nebo podobné práce
Uživatelskou znalost práce na PC
Chuť se učit a mít nadšení do práce
Proaktivitu

Co nabízíme?

Mzdu 25.000,-Kč hrubého
Příjemný kolektiv, moderní pracovní prostředí
Flexibilní pracovní dobu
Práci v dobré dojezdové lokalitě Vítkovic
Firemní vzdělávání

Možnost práce i na zkrácený úvazek.

Společnost
E-commerce & Tech cluster, z.s.
Adresa
Nerudova 653/40, Ostrava – Vítkovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 25 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Telekomunikace
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Webdevel s.r.o., Kateřina Žídková