Pro stále expandující společnost poskytující poradenství v oblasti revenue managementu, nastavení on-line profilů hotelů a využívání chytrých softwarových řešení, hledáme posilu s obchodním drivem na pozici Sales Manager. V této roli nebudete jen reprezentovat značku a široké portfolio služeb napříč regiony ČR i SR, ale budete i důležitou oporou a partnerem s individuálním přístupem ke každému ze stávajících klientů. Stanete se vítanou součástí týmu profesionálů, pro které je hotelový svět srdcovou záležitostí a svoji práci dělají rádi. Nečekejte nudu a stereotyp, budete mít možnost zůstat pánem svého času a reálně ovlivnit růst celé společnosti. Pokud Vás baví kontakt s lidmi, orientujete se v digitálním světě a jste "Salesák" tělem i duší, dejte nám o sobě vědět!

Náplň práce:
• zajištění kompletních prodejních aktivit napříč regiony ČR i SR,
• identifikace nových obchodních příležitostí, akvizice, péče o stávající klientelu,
• určení konkrétních potřeb klienta, průzkum trhu, návrh strategií,
• zpracování obchodních nabídek, uzavírání smluv,
• osobní i telefonická jednání s klienty,
• pravidelný reporting obchodních výsledků.

Požadujeme:
• praxe na obchodní pozici (aktivní sales) min. 2 roky,
znalost hotelového prostředí, orientace na trhu,
• kladný vztah k technologiím, aktivní práce na PC – MS Office, CRM Pipedrive, Google,
• řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič (vlastní auto výhodou),
• SŠ vzdělání, velmi dobrá Aj,
• zaměření na výsledky, reprezentativní vystupování.

Nabízíme:
• adekvátní fixní ohodnocení + zajímavé bonusy dle výsledků,
• stabilní společnost, práci na živnostenský list,
• převážně home office s možností využití kanceláře v centru Prahy,
vlastní organizace práce, admin support k dispozici,
• zázemí dobře nastavené marketingové strategie na podporu prodeje,
• kompletní zaškolení a podporu celého týmu.

Společnost
Agentura Dream Job s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Manažerský motivační program, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Cestovní ruch a ubytování, Prodej a obchod, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer, Recepční, Regionalní obchodní manažer, Key Account Manager, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Agentura Dream Job s.r.o., Petra Sudlíková
773 565 896