Chcete být součástí mladého 6členného týmu, který má velmi dobře nastavenou komunikaci s programátory?

Co bude Vaším úkolem?

  • spolupráce na tvorbě zadání
  • tvorba testovacích scénářů a akceptačních kritérií
  • spolupráce na tvorbě testovací strategie

Co byste měl/a splňovat?

  • min. 2 roky praxe na podobné pozici - testování SW i HW
  • pokročilé znalosti v oblasti manuálního testování
  • základy elektrotechniky, Linuxu a počítačových sítí

Výhodou případně bude:

  • zkušenost s integračními testy na úrovni komunikačních protokolů
  • zkušenost s testováním integrace technologií jako např. GSM brány, platební nebo přístupové systémy
  • vyhláška č. 50/1978 Sb.

Co od nás dostanete?

  • možnost spolupráce na HPP i IČO
  • příležitost se zaučovat vedle zkušeného kolegy a růst dál v oblasti testingu a vývoje
  • dovolená, stravenky, možnost využití služebního auta a další benefity

Společnost
mBlue Czech, s.r.o.
Adresa
okres Kladno
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

mBlue Czech, s.r.o., Pavla Horáčková