Chceš práci, ve které si bez ohledu na krize a pandemie vyděláš stabilní peníze? Dává ti smysl pomáhat lidem v cestě za vlastním bydlením?

Potom na pozici HYPOTEČNÍHO SPECIALISTY hledáme právě tebe.

Jsme kolektiv profesionálů v oboru financí. Společným úsilím jsme vybudovali moderní pobočku v centru města a za 7 let získali 8000 klientů, o které pečujeme. Jsme nejúspěšnější pobočka a výkladní skříň finanční skupiny Partners.

Náš cíl byl vybudovat místo, kde lidé mohou vyřešit všechny finanční otázky pod jednou střechou. Každý tak u nás může nalézt řešení otázky týkající se financování bydlení, ochrany příjmu, budoucnosti, renty, ochrany majetku a odpovědnosti a samozřejmě volných prostředků, které mohou vydělávat. Jsme unikátní hypoteční a investiční centrum.

Jistota je důležitá, jsme největší finančně podarenská společnost v ČR s mohutným zázemím a podporou. Součástí pobočky na Nových sadech je také plnohodnotná pobočka UNICREDIT BANK.

Tuto bankovní pobočku aktuálně posilujeme o úvěrového specialistu. Očekáváme velkou orientaci na výsledek, zpracování 20 mil. Kč hypoték za měsíc. Ale také srdce na správném místě, dodržování firemní kultury je pro nás nade všechny hodnoty.

Odměna: od 30.000 do 50.000 Kč měsíčního příjmu (dle dosažených měsíčních výsledků)

S ODPRACOVANÝM ČASEM NA POBOČCE ODMĚNA CITELNĚ ROSTE. HLEDÁME PARŤÁKY NA STÁLO. NÁŠ TÝM ZŮSTÁVÁ A NEODCHÁZÍ.


Informace o pozici

Společnost
Pobočka Partners market / UniCredit Bank
Adresa
Nové sady 988/2, Brno – Staré Brno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 30 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna, Profesní/osobní kouč, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Prodej a obchod, Finanční poradce, Úvěrový specialista, Osobní bankéř, Bankovní poradce, Bankovní specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


Pobočka Partners market / UniCredit Bank, David Pokorný
Nové sady 988 / 2, 60200 Brno – Brno-střed, ČR
724 689 710