Jsme součástí společnosti RUBIX, která je s celkovým obratem €2.3 mld. největším evropským distributorem náhradních dílů a služeb ve 22 zemích.

Na českém a slovenském trhu působíme od roku 2006. Naši zákazníci oceňují naše dodávky prestižních značek ložisek, hydraulických a pneumatických komponentů, řemenů, řetězů, těsnění, převodovek, elektromotorů, ale také nářadí a ochranných pracovních pomůcek.

Je nás kolem 120ti kolegů, převážně obchodníků, nákupčích, techniků a produktových specialistů. Snažíme se tvořit dobrou atmosféru, klást důraz na zdravý rozum, přímou komunikaci a pracovní efektivitu.

Do našeho týmu hledáme posilu, která bude přínosem pro celou společnost.

Technický reprezentant - hydraulika/pneumatika - Ostravsko

Náplň práce

• péče o stávající zákazníky

• aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
• spolupráce s obchodním týmem a produktovými specialisty
• spoluúčast na optimálním nastavení podmínek zákazníkům (ceníky, splatnost)
• odpovědnost za pravidelný reporting
• provádění analýzy trhu ve svěřeném regionu + monitoring konkurence

Očekáváme

• SŠ/VŠ vzdělání v oblasti strojírenství nebo elektrotechniky
• praxe na obchodní pozici

• znalost hydrauliky nebo pneumatiky

• schopnost týmové spolupráce
• orientaci na výsledek, aktivní přístup k práci
• zodpovědnost a samostatnost

• ŘP skupiny B, aktivní řidič

Nabízíme

• zázemí společnosti, která je lídrem na trhu v oblasti oprav a údržby strojů a zařízení
• odpovídající mzdové ohodnocení, bonusy v závislosti na výsledcích a systém firemních benefitů (stravenky, příspěvek na životní pojištění/penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené)
• mobil, notebook, služební vůz (po zkušební době i k soukromým účelům)

• nástup co nejdříve a nebo dle dohody

Společnost
Rubix Czech s. r. o.
Adresa
Moravskoslezský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 30 000 – 48 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Prodej a obchod, Account Manager, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel