Společnost Premium Design Group a.s. (PDG) je dynamicky se rozvíjející investiční skupina založená akcionáři Jaroslavem Havlem (HAVEL & PARTNERS), Janem Fidlerem a Petrem Němcem (SEBRE holding). Do skupiny PDG prozatím patří společnosti Konsepti (www.konsepti.com), Javorina (www.javorina.sk) a Royal Comfort (www.royalcomfort.cz).

Společnost PDG se s portfoliem jednotlivých společností ve skupině řadí do oblasti vybavení interiérů od vyššího středního až po nejluxusnější segment v rámci českého a slovenského trhu, s cílem stát se největší skupinou výrobních a obchodních firem v tomto odvětví. Do 3-5-ti let cílíme na roli středoevropského lídra. Skupina generuje v současnosti obrat 300mil. Kč. Dalším růstem společností a novými akvizicemi cílíme do roku 2025 na obrat 1mld. Kč.

V tuto chvíli nabízíme jedinečnou příležitost připojit se k rozvoji významné investiční skupiny se širokým dosahem aktivit a hledáme nejvhodnějšího kandidáta pro prostor Komunardů 35, který aktuálně vzniká v pražských Holešovicích a představuje exklusivní retailové prostory pro značky Konsepti, Javorina a Royal Comfort. Stanislav Fiala je architektem této budovy. V rámci projektu vznikne 800 m2 prezentační plochy a 200 m2 kancelářských prostor. Předpokládané otevření je plánované na druhou polovinu roku 2020 a hledáme obsazení pozice:

SHOWROOM SPECIALIST

Popis pozice SHOWROOM SPECIALIST:

· Práce v týmu 3 lidí, pozice přímo spadá pod STORE MANAGERA.
· Zajišťování výjimečného zákaznického servisu.
· Reprezentace skupiny a jejích firem.
· Příjemné vystupování, komunikace, orientace na zákazníka a jeho potřeby
· Práce se CRM - vedení kontaktů zákazníků.
· Pravidelná účast na školení organizované STORE MANAGEREM.
· Plánování příručních skladových zásob, dohlížení na precizní vzhled showroomu.
· Dosažení měsíčních prodejních cílů.
· Práce s pokladním systémem.
· Udržování prodejny a skladu.
· Vytváření leadů pro společnosti v portfoliu skupiny.
· Participace na organizaci eventů a přítomnost při jejich konání.

Kvalifikace:

· Min. SŠ vzdělání.
· Praxi na obdobné pozici alespoň 2 roky (nejlépe v prémiovém segmentu).
· Jazyková vybavenost - plynně česky a anglicky (další jazyky plus plus).
· Pozitivní vztah k designu a práci na retailu.
· Vynikající dovednosti v oblasti služeb zákazníkům.
· Cit pro obchod a motivace prodávat.
· Příjemné vystupování.
· Zájem učit se a implementovat nové informace.
· Schopnost zvládnout různorodé úkoly, zodpovědnost.
· Silné mezilidské a komunikační dovednosti.
· Práce s PC (Word, Excel, Outlook).
· Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič).

Nabízíme:

· Přátelský kolektiv.
· Práci na plný úvazek.
· Pracovní oděv na míru.
· Vynikající platové podmínky založené na zkušenostech a výkonu.
· Práce v krásném novém prostředí ve vysoce unikátním prémiovém segmentu.
· Profesionální přístup a péči o zaměstnance.
· Možnost růstu v rámci společnosti.
· Sleva na firemní produkty.

Nástup možný ihned.

Společnost
Premium Design Group a.s.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Prodej a obchod, Služby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Premium Design Group a.s., Kateřina Výmolová
000 000