Společnost Apart Czech Republic s.r.o. hledá do svého týmu asistentku prodeje. Firma se specializuje na prodej šperků a hodinek v obchodních centrech. V současné době má společnost 18 prodejen v České republice.

Asistent/ka prodeje, Vedoucí

Co vás čeká

• prodej luxusních klenotů a značkových hodinek
• aranžování výlohy
• komunikace se zákazníky
• práce s pokladním systémem
• úklid prodejny

Požadujeme

• dynamická a komunikativní osobnost
• příjemné a reprezentativní jednání
• ochotu učit se novým věcem
• pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, flexibilita
• čistý trestní rejstřík

Co vám můžeme nabídnout

• přátelské pracovní prostředí v nadnárodní společnosti
• propracovaný systém školení a dalšího vzdělávání
• možnost profesního rozvoje v rostoucí společnosti
• stravenky
• zaměstnaneckou slevu
• provize z prodeje
• navýšení dovolené po prodloužení pracovní smlouvy

Výhodou bude

• Praxe na obdobné pozici
• Polština, angličtina

Místo výkonu práce:

OC Nové Butovice, Letňany, Metropole Zličín, Atrium Flora

Společnost
APART Czech Republic s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 24 000 – 38 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Prodej a obchod, Obchodní asistent, Prodavač
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

APART Czech Republic s.r.o., Michal Rzeszut
michal.rzeszut@apart.eu