Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, v České republice se na certifikaci připravujeme.

Manažer distribučního centra #ytmeV

Pracovní náplň:

Pro mezinárodní společnost poskytující komplexní logistické služby hledáme zkušeného a organizačně zdatného kolegu na pozici Manažer distribučního centra.

Hlavní náplň:
- Odpovědnost za chod distribučního centra - logistika a skladování
- Vedení týmu spolupracovníků a jejich motivace
- Zodpovědnost za dosažení finančních a nefinančních cílů
- Kontrolování skladových a přepravních operací
- Příprava a účast při auditech
- Komunikace se společnostmi a zákazníky

Nabízíme:

- Zajímavé finanční ohodnocení
- Zajímavá práce s velkou autonomií a odpovědností
- Služební automobil i pro soukromé účely
- Perspektivní zaměstnání v silné mezinárodní společnosti
- Přátelský kolektiv
- 25 dní dovolené a další zaměstnanecké benefity

Požadujeme:

- Vysokoškolské vzdělání
- Minimálně 5 let zkušeností v oblasti provozu nadnárodní logistické nebo výrobní společnosti
- Znalost nástrojů pro optimalizaci skladového hospodářství a transportu
- Zkušenost s vedením týmu
- Anglický jazyk slovem i písmem
- Výborné organizační a komunikační schopnosti
- Samostatnost a zodpovědnost
- Odolnost vůči stresu
- SAP znalosti

Společnost
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Adresa
Kladno
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Vrcholový management, Ředitel/manažer logistiky
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Alexandra Hulíková
+420 778 766 531