2. lékařská fakulta Univerzity Karlovy

Statistik

Pro Ústav bioinformatiky 2. LF UK hledáme zájemce o pozici statistik a to na zkrácený úvazek.

Nabízíme možnost statistické práce a interpretace zajímavých a různorodých dat napříč lékařskými obory.

Náplň práce:

- konzultace pro studenty 2LF UK při přípravě kvalifikačních prací (bakalářské, diplomové, disertační práce)

- konzultace a statistické zpracování dat pro ústavy a kliniky 2LF UK

- spolupráce na výzkumných projektech Ústavu bioinformatiky

Požadavky:

- ukončené VŠ vzdělání technického směru

- expertní znalost statistiky

- dobré komunikační dovednosti

Nabízíme:

5 týdnů dovolené, 5 dnů osobního rozvoje, stravenky, Vital Passy, příspěvek na penzijní připojištění a další příspěvky ze sociálního fondu; plus benefity zaměstnance Univerzity Karlovy

První pracovní poměr je uzavírán na dobu určitou, s 3-měsíční zkušební dobou. Nástup ihned nebo dohodou.

Odpovědí na tento inzerát souhlasíte, aby Univerzita Karlova, 2. lékařská fakulta, sídlem V Úvalu 84, Praha 5, zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely vedení evidence uchazečů o zaměstnání v souladu s příslušnými právními předpisy, především zákonem č. 110/2019 Sb., a to do uzavření náboru na tuto inzerovanou pozici.

Společnost
Univerzita Karlova v Praze, 2. lékařská fakulta
Adresa
V úvalu 84/1, Praha – Motol
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Věda a výzkum, Matematik, Statistik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Univerzita Karlova v Praze, 2. lékařská fakulta, Olga Folková
224 435 825