Instinkt a.s.
Lighthouse Towers
Jankovcova 1569/2c
170 00, Praha 7
www.jobs-instinkt.cz

FINANČNÍ ANALYTIK, nástup10-11/2020

Mezinárodní společnost, působící v oblasti krátkodobého a dlouhodobého pronájmu vozidel přijme do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici:

FINANČNÍ ANALYTIK

Náplň práce

  • příprava reportů a finančních analýz hospodaření společnosti
  • návrhy a správa přijatých a poskytnutých úvěrů
  • příprava podkladů a spolupráce s bankovními institucemi, auditory, právními zástupci
  • prověřování bonity nových klientů
  • správa pohledávek a závazků společnosti

Požadujeme

  • VŠ ekonomického/technického směru (SŠ s praxí)
  • uživatelskou znalost MS Office, pokročilou znalost MS Excel
  • mírně pokročilou úroveň AJ (převažuje e-mailová komunikace)
  • analytické a logické myšlení, pečlivost, samostatnost

Nabízíme

  • podrobné zaučení
  • samostatnou, zodpovědnou práci
  • reprezentativní pracovní prostory s výhledem na centrum Prahy
  • flexibilní pracovní dobu
  • zázemí stabilní společnosti

Nástup: 10-11/2020

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Vaše aktuální CV spolu s motivačním dopisem. Vybraným uchazečům se do 2 týdnů ozveme, ostatním předem děkujeme za projevený zájem.

Adresa
Jankovcova 1569/2c, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Finanční analytik, Financial Controller, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura