Kurátor s RJ, AJ

Nabízíme perspektivní práci v mladém kolektivu.

Advent Euroconsult, s.r.o. je vzdělávací agenturou, poskytující pomoc a podporu zahraničním studentům.

Náplň práce:

  • Práce se studenty: podpora zahraničních studentů v ČR - akademická, vízová, apod.
  • Sběr, příprava a prezentace informací o českých vzdělávacích institucích, studijních programech v češtině a angličtině, poskytování informací potenciálním klientům
  • Překlady RJ/ČJ/AJ
  • Komunikace ve vzdělávacích institucích, na úřadech, apod.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání nebo student min. 3. ročníku VŠ (v případě současného studia požadujeme, abyste měli možnost docházet do práce minimálně 4 celé dny v týdnu v pracovní době)
  • Výborná znalost RJ a ČJ slovem i písmem, dobrá znalost AJ podmínkou!
  • Uživatelská znalost práce na PC, dobrá znalost MS Office
  • Dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování a pozitivní vztah k lidem
  • Týmový hráč
  • Odolnost vůči stresu
  • Řidičský průkaz sk. B výhodou, ne podmínkou

Nabízíme:

  • Perspektivní práci v mladém kolektivu
  • Možnost kariérního růstu a postupného zvýšení platu
  • Mobil
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Praha 3, st. metra Želivského
  • Zajímavé platové ohodnocení

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Společnost
Advent Euroconsult s.r.o.
Adresa
Vinohradská 2396/184, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Ruština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Administrativa, Služby, Vzdělávání a školství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.