Pracoviště: Praha 9 - Letňany

ATG (ADVANCED TECHNOLOGY GROUP) je technologicky vyspělá, středně velká, strojírenská česká firma působící přes 25 let v oboru průmyslové kvality – zejména NDT (nedestruktivního testování) a dalších speciálních procesů. ATG s hlavním sídlem v Praze tvoří páteř skupiny ATG Group, jejíž členové se nacházejí v řadě ekonomicky významných oblastí a své produkty dodávají do ČR i zahraničí - do zemí Evropské Unie, Ruska, Blízkého Východu, Asie.

Mezi hlavní produkty společnosti ATG patří vývoj a zakázková výroba zařízení a komplexních systémů zjišťující případné defekty na dílech z leteckého, automobilového aj. průmyslu. Dále pak poskytujeme kompletní služby z oblasti defektoskopie a to až nejvyšší úroveň Level 3, školení odborného personálu a také realizujeme průmyslové inspekce.

Díky komplexnosti portfolia nabízí společnost ATG svým zákazníkům kompletní řešení v daném oboru a řadí se
tak mezi mezinárodně uznávané společnosti.

Více informací o společnosti naleznete na www.atg.cz resp. https://www.atg.cz/cz/pdf/INFO2019CZ.pdf .

REFERENT/INŽENÝR KVALITY ve firmě s hi-tech produkty

Tato pozice je inzerovaná primárně pro nalezení kolegy na pozici Referenta kvality, kterou nyní zajišťuje odcházející kolega (často se ptáte na důvod odchodu- rovnou tedy uvedeme, že si zkrátka našel práci o 45 minut za 1 cestu blíže domovu).
MOŽNOST UPLATNĚNÍ JE ALE MOŽNÁ I PRO ZKUŠENĚJŠÍHO PRACOVNÍKA KVALITY (INŽENÝR KVALITY/MANAŽER KVALITY/...) S ODPOVÍDAJÍCÍ PRACOVNÍ NÁPLNÍ. JSME FLEXIBILNÍ SPOLEČNOST, KTERÁ RÁDA UPLATNÍ SCHOPNOSTI A ZÁJEM JEDNOTLIVCE.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

▪ Technická kontrola výrobků, příprava prohlášení o shodě na naše výrobky, dotazníky QMS
▪ Stahování a distribuce norem
▪ Vydávání interní dokumentace (směrnice,QM,...) ve spolupráci s vedoucími, evidence interní dokumentace
▪ Dozor nad metrologickým řádem
▪ Interní auditor
▪ Provádění kalibrací: UV a LUX metry, stopky
▪ Dozor nad metrologickým pořádkem: inventury, hlídání lhůt
▪ Příprava na zákaznické audity (spolupráce s vedoucími)

PŘEDPOKLADY PRO DANOU PRÁCI

▪ Vzdělání technického směru SŠ/VŠ nebo delší praxe v oboru
▪ Orientace ve výkresové dokumentaci
▪ Zkušenost s kontrolou a měřením
▪ Zkušenost s řízením neshodného výrobku a analýzou kořenových příčin
▪ Schopnost samostatné práce (po zaškolení samosebou), pečlivost, spolehlivost
▪ Min. pasivní znalost cizího jazyka (AJ a/nebo RJ) výhodou
▪ Aktivní znalost práce v MS Office (Excel, Word)
▪ Zájem o pestrou práci na pomezí techniky a administrativy, zájem se v oblasti kvality dál rozvíjet

NABÍZÍME

▪ Zaměstnání u české, mezinárodně uznávané společnosti s perspektivním portfoliem
▪ Stabilní zaměstnání, práce na plný úvazek
▪ Částečně flexibilní pracovní doba
▪ Mzda odpovídající zkušenostem a schopnostem
▪ 5 týdnů dovolené
▪ Příspěvek na důchodové spoření
▪ Plně hrazené jazykové kurzy v rámci pracovní doby
▪ Odborná školení dle potřeb
▪ Profesní rozvoj, atraktivní a pestrá práce
▪ Pravidelné společensko-sportovní akce
▪ Možnost profesního růstu
▪ Přátelské prostředí středně veliké rodinné firmy
▪ Vhodné i pro absolventy, kteří mají o obor zájem a jsou pečlivý a zodpovědní

NÁSTUP
▪ 1.10.2020 resp. dle dohody

V případě, že Vás daná pozice neoslovila, ale zaujal Vás profil naší společnosti a naše produkty zajišťující průmyslovou kvalitu a rádi byste se u nás uplatnili, neváhejte nás také kontaktovat s informací, co byste rádi dělali.

Společnost
A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.)
Adresa
Toužimská 771, Praha – Letňany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Strojírenství, Výroba a průmysl, Auditor, Metrolog, Specialista ISO, Kontrolor, Ředitel/manažer kvality, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

A T G s.r.o. (ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.), Marie Netušilová
Toužimská 771, 199 00 Praha – Letňany, Česká republika
273 037 611